важлива косметична хірургія відповідні веб-сайти у Великобританії

Вибір зробити пластичну операцію має потенційні пастки, тому важливо, щоб зробити багато досліджень. Бажаний кінцевий результат процедури ніколи не гарантовано, проте важливо, щоб той, хто буде нести відповідальність за вашу процедуру принаймні має основи з точки зору кваліфікації та реєстрацій. Регулюючими органами перерахованих нижче, сподіваємося, допоможуть Вам зробити правильний вибір, коли справа доходить до вибору хірурга або клініку.

Генеральний медична рада (GMC) – це абсолютно законно для тих, хто називають себе косметичний хірург, з цієї причини дуже важливо, ви переконаєтеся, що ваші потенційні хірург кваліфіковані. Генеральний медична рада є незалежним регулятором для лікарів у Великобританії, всі лікарі у Великобританії повинні бути зареєстровані в GMC. GMC також тримає пластиковий регістра хірургії, яка показує, чи є лікар повністю підготовлені у пластичній хірургії.

Британської асоціації естетичних пластичних хірургів (BAAPS) – Якщо хірург є членом BAAPS, значить, вони були повністю підготовлені протягом не менше 6 років у пластичній хірургії та будуть записані в реєстрі фахівець GMC. Члени BAAPS охоплюють весь спектр косметичної хірургії і також є членами BAPRAS.

Британська асоціація пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (BAPRAS) – Як і у випадку BAAPS, хірурги, які BAPRAS членства продемонстрували, що вони повністю підготовлені у пластичній хірургії. Сайт BAPRAS містить базу даних своїх членів та їх спеціальності.

Комісія з охорони здоров’я – Комісія з охорони здоров’я є офіційним органом який регулює реєстрацію приватних клініках і лікарнях, які забезпечують косметичної хірургії. Якщо клініки або лікарні зареєстрований в комісії це ознака того, що вони за законом надання косметичної хірургії та лазерного лікування.