Лазерна епіляція побічні ефекти і як їх запобігти

Як і будь-яка медична процедура, лазерна епіляція має ризик розвитку побічних ефектів. Вони розрізняються за серйозністю і тяжкості і може бути тимчасовим або постійним. Незалежно від ступеня вони не є серйозними і повинні бути по можливості уникати.

Найбільш поширені побічні ефекти лазерної епіляції є подразнення шкіри і почервоніння. Цей побічний ефект зазвичай проходить незабаром після сеансу лікування закінчений. Такі побічні ефекти більше неприємностей, чим небезпечні, викликаючи дискомфорт і помірного болю.

Інші, більш серйозні, побічні ефекти включають печіння, рубців і зміна кольору шкіри. Опіки можуть бути надзвичайно болючим і останній протягом досить довгого часу. Цей побічний ефект зазвичай відбувається, якщо лазер встановлений на рівні, який є занадто високою або, якщо лікування застосовують для довше, ніж слід.

Рубці, як правило, в результаті опіків або пухирів, які виникають при лікуванні неправильно. Цей побічний ефект зазвичай не болючим, але може бути постійним. Залежно від тяжкості шрами, вони можуть привести до пацієнтів стати сором’язливим, особливо якщо вони знаходяться на обличчі.

Зміна кольору шкіри є знебарвлення пігменту, який становить тон шкіри. Як правило, це пов’язано з лазерним покажчиком шкіру, а не волосся follice. Якщо є дуже мало контраст між двома лазер буде ставитися до них так само, по суті спалювання шкіри, а також волосяних фолікулів. Цей побічний ефект може бути постійним, і якщо він йде зазвичай це займає досить багато часу, щоб зробити це.

запобігання лазерне видалення волосся ефекти боку

Найбільш ефективним способом запобігання лазерного видалення волосся ефекти боку, щоб переконатися, ваші характеристики шкіри підходять для лікування. Якщо ваш тон шкіри / волосся кольоровий контраст не дуже високий, ви можете переглянути, якщо лазерна епіляція для вас.

Ті, з засмаглою шкірою повинні чекати, поки засмага зникає перед проходженням лазерного лікування видалення волосся. Темний колір шкіри, швидше за все, обпалити і заподіяти пухирі.

Є деякі креми і лосьйони, які можна застосовувати, щоб допомогти підготувати шкіру для лікування, а також допомогти йому відновитися після лікування. Зверніться до лікаря для отримання додаткової інформації на ці креми, а також їх консультації при прийнятті рішення про лазерної епіляції є правильним для вас.