Гербалайф та безпечні продукти краси

У той час як більшість населення не може знати про цю справу, багато людей отруюють себе щодня, а не через їх травний тракт, а через найбільший орган тіла, шкіра.

Шкіра поглинає, в деякій мірі, все, що нанесений на це чи вступає в контакт з ним. Тому будь-які хімічні речовини, що містяться у вашому догляду за шкірою, шампунь і кондиціонер, косметику, ваша фарба для волосся і навіть мило ваше, може всмоктуватися в організмі і впливають на ваше здоров’я.

Обидва лаурилсульфат натрію і його близький родич лаурет сульфат натрію зазвичай використовуються в багатьох мила, шампунів, миючих засобів, зубних паст та інших продуктів, які ми очікуємо, що піна вгору. Обидва хімічних речовин є дуже ефективними спінюючої агенти, хімічно відомий як поверхнево-активні речовини. Лаурет сульфат натрію зазвичай забруднених діоксан, відомий канцероген. Хоча SLES дещо менше дратує, ніж лаурилсульфат натрію, він не може бути метаболізується в печінці і його наслідків, отже, набагато більш тривалий ефект.

Шампуні є одними з найбільш часто повідомлялося про продукцію на FDA. Звіти включають роздратування очей, подразнення шкіри голови, заплутане волосся, набряки рук, обличчя та рук і спліт і нечіткої волосся. Основною причиною цих проблем є лаурилсульфат натрію.

Так чому ж небезпечний хімікат, як лаурилсульфат натрію використовується в нашій мило і шампунь?

Відповідь проста – це дешево. Лаурилсульфат натрію знайти в нашому мила точно так само, як ви знайшли б у автомийку або навіть гараж, де він використовується для знежирення автомобільних двигунів.

Таким же чином, як він розчиняє жир на автомобільних двигунах, лаурилсульфат натрію також розчиняє масла на шкіру, що може викликати ефект сушіння. Він також добре документовано, що він денатурує білки шкіри, яке викликає не тільки роздратування, але і дозволяє забруднюють навколишнє середовище більш легкий доступ до нижньої, чутливих шарів шкіри.

Можливо, саме неприємне, що SLS також всмоктуватися в організм через шкіру додатки. Як тільки це було поглинуто, одним з основних ефектів лаурилсульфата натрію є, щоб імітувати активність гормону естрогену. Це має безліч наслідків для здоров’я і можуть нести відповідальність за різні проблеми зі здоров’ям від ПМС і симптоми менопаузи скиданням чоловічої фертильності і розширення жіночого раку, таких як рак молочної залози, де рівень естрогену, як відомо, бути залучені.

Шампунь Гербалайф і кондиціонерів не містять цих шкідливих хімічних речовин і абсолютно безпечні для регулярного використання.

А як щодо безпеки продукції по догляду за шкірою?

Альфа-гідрокси кислоти і бета-гідрокси кислоти широко використовуються в продукти, що рекламуються для видалення зморшок, плям, плями і шрамів від вугрової висипки. З скарг споживачів печіння, набряк і біль, пов’язану з АНА і ВНА повені в FDA, регулюючий орган почав проводити власне дослідження близько 15 років тому. Результати зв’язало використання AHA і BHA з подвоєнням УФ-індукованого ушкодження шкіри та потенційним підвищенням ризику раку шкіри.

Фталати промислові пластифікатори широко використовується в засобах особистої гігієни, щоб зволожити і пом’якшити шкіру, надають гнучкість манікюр після того як вона висохне і підвищення ароматів використовується в більшості продуктів. Дослідження показують, що фталати викликають широкий спектр вроджених дефектів і довічного репродуктивних порушень, орієнтація кожен орган в чоловічої репродуктивної системи і викликає проблеми, починаючи від низької кількості сперматозоїдів в статевих серйозні деформації, які можуть призвести до збільшення ризику раку.

Повний спектр Гербалайф по догляду за шкірою, такі як діапазон NouriFusion і Radiant C продукти не містять абсолютно ніяких шкідливих інгредієнтів і абсолютно безпечні у використанні.