Видалення волосся – повне фактів ви повинні розуміти,

Якщо ви страждаєте від небажаного волосся в частину вашого тіла, все, що вам потрібно зробити, це практикують видалення волосся. Це загальна річ, яка практикується протягом століть навколо всієї культури по всьому світу. Як правило, видалення волосся призначено культурних, медичних, релігійних або соціальних причин. Останнім часом це спільна справа, що досвід людей, які хочуть виганяти від небажаних волосків.
У західних культурах, більшість людей отримують своє волосся видалені для того, щоб їх виглядати чистим. Видалення всіх волосся на тілі вважається жіночим у північноамериканських. Крім того, вдова в Індії видалення волосся за культурних традицій.
знаючи види епіляції
Види епіляції змінюватись в різнорідних типів. Деякі з них більш постійними, а інші тільки тимчасово. Тимчасовий вид епіляції є депілятори. Ви отримаєте ваше волосся чистити тільки протягом декількох годин до декількох днів. Вона включає в себе гоління, що робиться з електробритва або руку з бритвою, креми для гоління або порошок хімічно Täht розвалиться непривабливі волосся.
Епіляція і інший тип тимчасового видалення волосся. Цей вид епіляції буде видалити всі непривабливі волосся з коренем, і він буде тривати від кількох днів до кількох тижнів. Вони також вищипування, яка потребує волоссям або зірвані витягнув пальцями або пінцетом. Крім того, існує також віск, який є холодної або гарячої шар воску використовується для шкіри, то вкриті пористим смуги потім видаляються.
Інший епіляції техніки обсахаріванія, який схожий воском крім того що липкі пасти. Крім того, є також різьбу, яка є крученої нитки, який видаляє волосся, як це прокочують через шкіру. Епілятори це наступний спосіб видалення волосся, який є механічним приводом, яка захоплює волоски швидко і тягне їх. Останнім, але не менш є й препарат рецептурного відпуску ліків, які можуть бути приписані, щоб вас вашим лікарем.
Постійна методів видалення волосся включають багато різноманітних вибори. Ряд методів були висунуті, які застосовуються хімікати, різні види енергії, або комбінацію з двох, що цільовий області небажаного росту волосся. Лазерна епіляція, електроліз, і інтенсивного імпульсного світла всі типи постійного видалення волосся.
У минулому було кілька інших варіантів більш безладної постійного ліквідації волосся. Тим не менш, вони були заборонені у зв’язку з ризиками для здоров’я вони запропонували користувачам. Вони були рентгенівської епіляції, що професійно видалені волосся тривалий, але в даний час заборонені в Сполучених Штатах. Крім того, існує фотодинамічної терапії, який був тільки експериментальний вид постійне видалення волосся.
Недоліки
На жаль, ряд методів видалення волосся призвести недоліки. Коли ви вирішите, щоб ваше волосся видалені, необхідно розтратити деякий велика кількість ваших грошей. Більшість методів не є постійними і можуть призвести до ряду проблем волосся.
Так як є деякі методи видалення волосся, які ще не є клінічно перевірений і все ще перебуває в стадії тестування, переконайтеся, що ви йдете до лікаря, перш ніж мати свій волосся видаляється. За цим, ви зможете переконатися, що ви отримаєте найкращий і безпечний метод ваша вимога видалення волосся в.
Ви все ще хочете знати про епіляцію? Ось і відповідь!