як можна уникнути лих пластикової хірургії

Може бути, у вас є деякі невеликі лінії навколо очей і складки вашого рота, який ви хочете позбутися. Або, може бути, у вас є більш серйозна необхідність для лікування шкіри, як сонце або пошкодження видалення татуювань. Що б ваша потреба, є кілька варіантів на вибір, але не кожен хірург робитиме кращу роботу.

При виборі шкіри і волосся фахівця ви збираєтеся довірити свої тіла, для вашої власної безпеки є деякі речі, які ви повинні переконатися, коли ви дивитеся навколо.

державне ліцензування
Перед тим, як погодитися на лікування зроблено, переконайтеся, що центр має ліцензію в державі центрі працює якої Ви можете також дізнатися цю інформацію шляхом перевірки з Державної комісії медицини, щоб побачити, якщо центр має ліцензію від держави.

навчання
Скільки часу пройшло, що медичний директор і сертифікованих техніків було належної підготовки? Чи має персонал прагне до вивчення нових процедур та сертифікації нового обладнання, а також лікування? Що таке сертифікація тлі кожна людина, в тому числі, де вони закінчили волосся лазером і шкіру школі?

Медичний директор / сертифікованих співробітників
Є центром операційної за ліцензією медичного директора? Медичний директор з відповідними обліковими даними, такі як 4-річна ступінь доктора медицини повинні бути залучені. Медичний директор центру, в кінцевому рахунку особа, відповідальна за безпеку і благополуччя пацієнтів під наглядом на об’єкті. А як щодо персоналу? Чи всі з них навчені та сертифіковані? Як довго вони всі практикують? Знаючи повноваження кожного буде поставити вас у спокої.

Історія зловживання службовим становищем / Покриття
Напишіть нам і інтернету або вчиняти поїздку до суду, будь-хто може подивитися історію халатність лікаря, якщо такий є. Центрі ви шукаєте, щоб зробити лікування повинно бути в змозі сказати вам недбалості страхування у них є.

лікування доступне
Крім того, знаючи все шкіри і волосся лікування і процедури, які можливі через центр, яке їх думку про альтернативи? Після того як ви пройти консультації, навчання та ліцензування лікар повинен бути в змозі дати вам кілька варіантів рекомендується, а не тільки самий радикальний і дорогий процедурою.

Посилання / Інтернет Коментарі
Мабуть, найважливішим з усіх є репутація компанії. Запитайте навколо, подивитися відгуки і думки в Інтернеті. Є люди задоволені ціною, порядок та обслуговування клієнтів?

Дослідження лікувальних центрів, а в якості альтернативи допоможе вам уникнути емоційних, дорогим і жахлива катастрофа пластикової хірургії. Роблячи свою домашню роботу завчасно, може врятувати ваше життя в майбутньому.