як вибрати найкращий мед для старіючої шкіри

Хто може сперечатися на те, що мед для старіння шкіри є шлюб, укладений на небесах? Смію вас, просто введіть слово “мед” в будь-якій пошуковій системі в Інтернеті, і ви будете залиті тоннами інформації про його чудесні властивості і його чудове вплив на старіння шкіри.

У цій статті я спочатку дати вам короткий огляд цих властивостей, і як вони ставляться до догляду за шкірою. Тоді я познайомлю вас з особливим типом, який буде робити чудеса для вашої шкіри.

Властивості цього дивного речовини коротко наступне:

1. Це гігроскопічні, що означає, що при дії на повітря, вона природно поглинає вологу з повітря. Крім інших переваг зцілення, це властивість робить його ідеальним інгредієнтом в продуктах по догляду за шкірою, так як вона допомагає зберегти шкіру зволоженою і свіжою. Таким чином, деякі люди називають це природним “зволожувач”, так як він привертає і утримує вологу.

2. Крім того, антибактеріальні. Він містить фермент, який виробляє перекис водню, відомий антисептик який забороняє ріст деяких бактерій. Таким чином, він допомагає зберегти шкіру чистою і здоровою.

3. Нарешті, він є потужним джерелом антиоксидантів. Як ви напевно знаєте, руйнівних діяльності вільних радикалів (великі молекули) на клітини шкіри є одним з головних факторів для нашого старіння шкіри. Виробництво вільних радикалів, особливо прискорене, коли ми піддавати наших голої шкіри на сонці протягом тривалих періодів часу.

Загалом, мед натуральний антиоксидант і антимікробні властивості допомагають захистити шкіру від пошкодження сонячними променями, підтримує здатність шкіри, щоб омолодити і освіжити збідненим шкіру, роблячи її шовковистою м’якою і еластичною.

Тепер, є різних типів, з різним ступенем активності. Один тип, який, згідно з результатами взяті з наукових досліджень, рекомендується бути кращим для старіння шкіри, Манука.

Це проводиться бджолами, які збирають нектар з квітів, які ростуть на Манука кущ, рослина корінних до Нової Зеландії. Як згадувалося вище, дослідження показали, що воно містить дуже потужні антибактеріальні, антиоксидантні і зволожуючі властивості.

У порівнянні з стандартного сорту, Манука мед набагато більше вище, будучи набагато більш потужним. Зокрема, в той час як стандартний тип втрачає свою ефективність при впливі тепла чи світла, на цей раз набагато більш стійкою і стабільною.

Якщо ви відчуваєте, що ви хотіли б отримати більше інформації про догляд за шкірою інгредієнтів, які допоможуть вам вибрати підходящий продукт для вашої шкіри, відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.