тримати ваші зуби білими – перлинні ворота

Підтримування вашої зуби білими повинні бути включені в ваш щоденний план краси та підтримки здоров’я. Це може бути дуже замішання зустріти людину, яка, очевидно, піклується про свою шкірі і волоссю і стежить за їх вагою, а потім забуває зберегти свої зуби білими. Зуби повинні бути, як перлинні ворота в рай. Коли ти посміхаєшся, вони повинні бути блискуче привітної знак іншим, що все добре.

Підтримування вашої зуби білими може бути зроблено через поєднання регулярного відвідування стоматолога і вдома практики. Стоматолог може відбілити зуби спочатку в офісі, але після цього він до людини в порушенні стоматологічної практики, які сприяють білі зуби. Все більш поширеною технологією є стоматологом забезпечує попередньо стоматологічний лоток, який можна використовувати в домашніх умовах періодично з пероксидом містить гель поставляється стоматолога. Будь-яке відбілюючих агентів з перекисом буде насправді відбілювання зубів і не тільки усунути поверхні плями. Це кращий спосіб зберегти самі білі зуби.

Є й інші на дому відбілювання зубів продукти, які можуть запобігти появі плям від потемніння зубів. Ці продукти включають відбілюючі гелі та більш-позабіржовому відбілювання комплектів. Ці вибілюючі агенти не так сильні, як ті, що передбачені стоматолога, але може бути дуже ефективним, коли використовується регулярно. Зацікавленість у підтримці регулярної білі зуби також призвело до розвитку зубних паст і рідин для полоскання рота з відбілюючим агентам.

Звичайно, ви також можете зберегти ваші зуби білими, слідуючи декільком простим правилам. Перше, зберігаючи ваші зуби білими набагато легше, якщо ви уникати кофеїну і чаю, які викликають фарбування. По-друге, ви повинні тримати ваші зуби і ясна здоровими через щоденної стоматологічної режиму очищення. І, нарешті, візит до стоматолога кожні 6 місяців, щоб ваші зуби чистити буде мати велике значення в справі збереження ваші зуби білими.