природні імплантати грудей може стати реальністю

В останні роки одна головна мета для просування косметичних процедур хірургії була спроба успішно використовувати власні тканини пацієнта для зміни тіла. Це означає, що потенційний шкоду здачі іноземних елементів в організмі будуть усунені, в результаті чого менше ризики та ускладнення. Людині жир був успішно використаний в якості наповнювача для тонких ліній, порожнистий риси обличчя, і кульгавість ущільнює, але поки він не був використаний в одному з найбільш популярних процедур, виконуваних-збільшення грудей. На додаток до збільшення грудей, ще одна важлива косметична хірургія технології виграють є реконструкція молочної залози, особливо для жінок, які мали мастектомію у зв’язку з раком.

Рак молочної залози торкнувся мільйони і є однією з провідних причин смерті серед жінок. Конкретні причини поки невідомі, і єдиним відомим факторів ризику відносяться сімейні історії, віку та певного гена і зміни в бюст. Мастектомія операція застосовується для видалення ракових клітин, що зазвичай означає небайдужий до повне видалення тканини молочної залози у постраждалих районах. Ця операція в той час як необхідні, часто викликає велику емоційну травму, залишаються великі шрами і неправильної форми бюста. Реконструктивної хірургії можна в багатьох випадках за допомогою імплантатів, але деякі не хочуть піддавати своє тіло, щоб вторгнення в більш сторонніх речовин або не хочуть неприродний вигляд.

Це може бути раніше, ніж ми думаємо, що збільшення та реконструкція може бути досягнуто шляхом маніпулювання наявними тканини. Cytori Therapeutics є компанія займає лідируючі позиції в нових регенеративних технологій, які орієнтовані на такі процедури, як реконструкція грудей після мастектомії. Celution ™ компанії 600 Система поєднує в собі жирові клітини витягуються ліпосакції з інших областей тіла з регенеративними клітинами. Дослідження показали, що цей процес не тільки виробляє естетично результати, але і покращує товщину тканини молочної залози, що був вичерпаний хірургічним шляхом.

В даний час процес був протестований тільки на часткову мастектомію пацієнта, але він показує гарні перспективи на майбутнє. Інший подібний процедура досліджуваного включає вирощування стовбурових клітин пацієнта, які витягуються з кісткового хряща і потім вводиться в організм. У результаті природного грудного імплантату створюється з власних тканин.

Чому природні грудні імплантати, перевершує силіконових і сольових? Найбільшою перевагою буде те, що там не буде ніякої заклопотаності з приводу розривів і витоків. Це також означає, що немає необхідності в заміні імплантатів кожні десять років. Природні імплантати також не втрачають своєї форми і розміру, як повільно силіконових і сольових. І, найголовніше, вони будуть набагато більш природний вигляд, ніж будь-якого іншого речовини. Вони будуть виглядати і відчувати себе так само, як реальна груди-Тому що вони є!

Природні грудні імплантати служать не тільки в інтересах жінок в косметичних цілях, але і значно поліпшити рак тіла жертви зображення і якість життя. Він також буде безпечніше, видаляючи страх ускладнень, які виникають з силіконових і сольових імплантатів грудей, такі як скорочення капсульного, брижі, і витоків. Оскільки технологія прогресує, так буде здатність косметичного хірурга для поліпшення людського організму природним шляхом.

Жінки із зниженою самооцінкою і комплексом неповноцінності через менших або нерівною бюсти тепер можуть підвищити їх загальну привабливість природно з природною імплантатів.