природних або синтетичних інгредієнтів – що краще для вашої шкіри

Чи можете ви дійсно вірите всьому, що пишуть? Коли мова заходить про вибір продуктів по догляду за шкірою, відповідь може вас здивувати. Дебати бушує на відносно того, всі продукти, що містять натуральні інгредієнти дійсно краще, ніж ті, які містять синтетичні інгредієнти. З обох сторін цього питання займаючи тверду позицію, і доповідь «офіційної» публікації після доповіді, це споживач, який найчастіше стає втрачений в лабіринті необгрунтовані обіцянки маркетингу і нібито «гарантовано» результати.

Чи є продукти догляду за шкірою з натуральними інгредієнтами краще?

Це, здається, питання на мільйон доларів, в буквальному сенсі. Шкіра виробниками продуктів по догляду за Прямо зараз витрачають мільйони доларів дослідження все, від люцерни юки в спробі не тільки отримати конкурентну перевагу, але, щоб захопити більше доларів споживачів.

З маркетингові відділи працюють понаднормово, виробники продуктів по догляду за шкірою наполегливо працювати, щоб спритно поєднують помітні фрази, що привертають увагу упаковки та відгуки від «експертів» у галузі природничих дослідження та розробки продукту. Кінцеві результати цих зусиль дорогі зволожуючі креми, миючі засоби, шампуні, маски, отшелушивающие і косметичні засоби, які стверджують, що творити чудеса на вашій шкірі, безпечно, а головне, природно.

Але чи є ці заяви правдою? Ще раз, це залежить, з якого боку паркану ви переглядаєте, коли мова йде про підтримку натуральних продуктів у порівнянні з синтетичними продуктами. Перед тим, як прийняти сторону на цьому гаряче оскаржується питання, є один дуже важливий факт, що вам потрібно знати.

Федеральний уряд досі не визначити керівні принципи і положення, що регулюють використання терміну, «природне». Це означає, що маркетологи можуть використовувати термін так, як вони вибирають, незалежно від інгредієнтів, які використовуються у своїй продукції або технологічних процесів, що використовуються для виробництва цих продуктів.

Хоча продукт по догляду за шкірою цілком може містити натуральні продукти, такі як алое або вітамін Е, те, що ви не сказали, що процеси, які використовують для добування цих компонентів часто використовують багато синтетичні матеріали. І навіть один раз натуральні інгредієнти витягуються, вони зазвичай у поєднанні з синтетичними продуктами, такі як консерванти і стабілізатори, які допомагають продовжити термін придатності.

Одна з найбільших ризиків, пов’язаних з використанням натуральних інгредієнтів, є потенційна можливість алергічної реакції. Багато людей є харчові алергії, тому покласти продукти, що містять рослин або рослинних екстрактів на їхній шкірі може збільшити ризик алергічної реакції. І навіть якщо повномасштабний алергічної реакції не відбувається, натуральні інгредієнти часто викликають роздратування шкіри і / або чутливості.

Приділяти більше уваги на натуральні інгредієнти покласти в рот, а не на шкіру. Одна річ, яку всі можуть домовитися про те, що є дієта, завантажуються з антиоксидантами і вітамінами дуже корисний для здоров’я шкіри. Тіло дуже ефективним при обробці природних продуктів і використовувати кров для транспортування цих речовин на шкіру.

Знайти продукт догляду за шкірою лінії ви довіряєте і який добре працює з вашим типом шкіри. Тоді стаєте постійним клієнтом цієї лінійки продуктів. Ваша шкіра буде щасливішим в результаті.