позбутися шкідливих звичок спальні

Безсоння і проблеми зі сном стають все більш поширеним явищем. Деякі люди мають проблеми із засинанням і в кінцевому підсумку лежачи без сну протягом декількох годин щоночі. Деякі люди мають проблеми підтримки сну і в кінцевому підсумку прокидається кілька разів без видимих ​​причин. Інші заснути і спати дуже добре, але вони прокидаються почуття втоми, як ніби вони не полягали спати взагалі. Всі ці типи проблеми зі сном, і всі вони серйозні, але виліковне.

Тих, хто бореться з позбавленням сну зазвичай використовують ліки і позабіржовий снодійне, щоб допомогти їм. Тим не менш, Гарвардської медичної школи і Бет Ізраель Deaconess Medical Center виявили через дослідження, таблетки були не настільки ефективні в лікуванні проблеми зі сном, як позбутися шкідливих звичок сну. Нижче наведені деякі поради, які допоможуть вам лікування безсоння:

1. Різні люди потребують різному кількості сну. Деякі відчувають себе чудово на 6 годин на добу, тоді як інші завдають шкоди, якщо вони отримують менше 10. “8 годин на добу” правило дійсно тільки директива, яка не розповсюджуватися на всіх. Вирішіть, скільки сну вам потрібно, щоночі, а потім спробувати отримати його.

2. Лягайте спати в той же час кожну ніч і прокидатися в той же час щоранку. Це допоможе вашому організму увійти у звичку сну і неспання, коли це необхідно. Прокинься, навіть якщо ви не відчували себе відпочивши, це допоможе вам лягати в правильний час наступної ночі. Коли ви налаштовуєте ваш спальний графіком, переконайтеся, що ви один крок до уваги.

3. Чи не подрімати. При цьому припиниться розкладом намагаються створити для себе.

4. Багато хто з нас вдаються до шкідливих речовин, як кофеїн і цукор замінити переваги гарного сну. Хоча ці речі можуть змусити вас почувати себе більш прокинувся, вони не є хорошими замінниками і може зробити його більш важким спати пізніше. Не споживають кофеїн і тільки споживають обмежені цукру після полудня.

5. Дайте собі час, щоб розслабитися перед сном. Спробуйте почитати, приймаючи ванну, або слухати заспокійливу музику. Мало того, що стрес і занепокоєння поширених причин позбавлення сну, але заспокоївшись також пошле сигнал вашому тілу, що це нормально, щоб закрити і спати.

6. Не спать, якщо ви не втомилися. Якщо ви намагаєтеся спати не вдається, виконайте або через напруженість або скачки думок, встати і зробити щось спокійне і розслаблюючу. Ви повинні навчити вашого тіла, коли ви лягаєте в ліжко, пора спати, щоб не зробити щось ще.

7. У ногу з цим графіком по вихідних і святах. Це здорове кількість сну для вас, тому він повинен відчувати себе добре. Крім того, якщо ви отримуєте достатньо сну протягом тижня, то вам не потрібно “наздогнати”.

Іноді це роблю не вирішить проблеми безсоння. У такому випадку, вам слід поговорити з лікарем, щоб побачити, якщо щось більш серйозним є заважає вам спати, як апное сну. Майте на увазі, що ви повинні дати собі хорошу тиждень досконалої звички спати, перш ніж вирішити, що вам потрібно більше допомоги.