кератоз лікування. способи лікування себорейний кератоз

Себорейний кератоз, також називають старечої бородавки, старечий кератоз, себорейний бородавки, себорейний бородавки, коричневі бородавки, молюски, або базальні клітини папіломи, являють собою свого роду нерегулярного зростання, який з’являється на шкірі. Себорейний кератоз як правило, відбуваються в процесі старіння людина, але вони також зазвичай доброякісні.

Себорейний кератоз шкіри нарости бувають різних кольорів. Вони можуть з’являтися світло-коричневий або навіть у більш темні відтінки. Круглої або овальної форми, ці нарости шкіри також розрізняються за формою. Поразок будете почувати себе як підвищені струпи як тільки ви спробуєте відчувати. Себорейний кератоз часто невеликі за розміром і можуть виглядати як бородавки. Тим не менш, себорейний кератоз були не походять від вірусної джерела. Кісти можуть з’явитися вбудований в наростів. Бажано, щоб одного разу один розвивається себорейний кератоз, вони повинні мати біопсію шкіри зроблені після поразки, як ознаки меланоми раку шкіри.

Лікування цього стану шкіри потрібно не потрібно. Це відбувається тому, себорейний кератоз було доведено, що зазвичай доброякісні. Існує лише невелика кількість ризиків від інфікованих локалізованих уражень, викликаних подряпин. Для нестерпним свербінням, ураження повинні бути вилучені через кріохірургії. Поразки, як це може призвести до подразнення через одяг або пацієнт носить їх навіть ювелірні виробу.

Для невеликих поразок, світло електрокоагуляції може бути використана для їх лікування. Якщо ураження набагато більше і наполегливої, серйозніші методи повинні бути використані. Electrodessication і вишкрібання, а також криотерапию можуть бути використані для цієї мети.

Один інший спосіб лікування себорейний кератоз є використання рідкого азоту. Рідкий азот заморожує себорейний кератоз при використанні на поразку. Тим не менш, рубці можуть виникати через цього процесу. Отримані шрам, як правило, плоскі, але якщо ви схильні до келоїдних рубців. Ще одним способом є гоління шкіра від наростів. Ви можете скористатися гнучким лезом бритви, щоб зробити цю роботу. Лезо використовується збрити поразки, уникаючи при цьому шкоди шкірі.

Що стосується причини себорейний кератоз, причини насправді досі неясно. Оскільки більшість поразки стають видні на самій сонці відкриті частини тіла, ультрафіолетове випромінювання було відзначено в якості однієї з причин цього стану шкіри. Обличчя, рук, спини та шиї були місця, де себорейний кератоз поразки найчастіше з’являються. Генетика також розглядалася як можливий чинник у виникненні себорейний кератоз на шкірі. Це не має значення, що багато чого, що викликає себорейний кератоз, однак, головним чином, тому що це, як правило, доброякісні і не надто проблематично.