знайти найкращі продукти для вашого типу шкіри

Хороший догляд за шкірою починається з пошуку кращих продуктів для вашого типу шкіри. Різні типи шкіри мають різні потреби, і використовуючи неправильні продукти дійсно може загострити проблеми, навіть якщо продукти призначені для зробити навпаки. З’ясування того, що ваш тип шкіри не складно, і гарною новиною є те, що як тільки ви виявите, що це таке, є багато продуктів, які доступні для їх лікування.

Хоча більшість людей, зокрема жінок, є комбінована шкіра, тобто фактично чотири основних типи шкіри: чутливої ​​пошкодженої сонцем, комбінації, жирна, і суха. Ваш тип шкіри визначається різними чинниками, в тому числі стрес, харчування, медикаменти, і генетики, тобто кількість нафти, що видобувається вашої шкіри. Існує простий тест шкіри, які можна зробити, щоб визначити ваш тип шкіри. Просто вимити обличчя і промокніть насухо, а потім взяти кілька шматочків рисового паперу і притиснути її різних місцях вашого обличчя. Якщо ваша шкіра жирна, папір прилипне. Якщо папір не підібрати будь маслянисті плями, то ваша шкіра суха, і якщо вона стирчить у вашій зоні Т, ваш лоб, ніс і підборіддя, ніж у вас комбінована або нормальна шкіра.

Якщо у вас суха або чутлива шкіра, ви повинні знати, що цей тип шкіри характеризується тим, що зазвичай тонка і ніжна з дрібними порами, і схильний до пошкоджені капіляри. Цей тип шкіри слід ставитися з спеціально розроблені лосьйони та чистячі засоби Жирна шкіра блискуча з розширеними порами і схильною до появи прищів. Якщо у вас є цей тип шкіри, ви повинні зосередитися на косметичні товари, які не є комедонов і ніжні миючі засоби призначені для прочистити пори. Знову ж, більшість людей, зокрема жінок, мають нормальний або комбінованої шкіри, яка має тенденцію до жирності в Т-зоні і сухості на щоках. Ви побачите, що Некомедогенний миючих засобів і ніжні зволожувачі краще лікування, та в’яжучі та інші спиртовмісні миючі засоби слід уникати або використовувати на обмеженій основі, залежно від ступеня сухості випробували.

Пошкодженої сонцем шкіри в цілому почуває себе туго з видимих ​​зморшок і провисання навколо щік і підборіддя. Кращий режим догляду за шкірою для цього типу являє собою поєднання місцями SPF містять зволожувачів. Незалежно від вашого типу шкіри, зволожуючі креми, продукти, що містять і сонцезахисний крем SPF мають важливе значення для здоров’я і безпеки вашої шкіри.

Знаючи свій тип шкіри є першим кроком у знанні, як піклуватися про нього правильно. Здорова шкіра красива шкіра, і незалежно від вашого типу шкіри і стану, завжди є речі, які ви можете зробити, щоб поліпшити його.