важливу інформацію про лазерної хірургії ока

Здається, ніби там були мільйони, здавалося б, успішних процедур з лазерної хірургії ока була вперше введена в США в 1991 році. Я бачу рекламу для процедури весь час. Я ще не чув ні про які страшних історій за участю лазерної хірургії ока ні я не чув ні про який класі позовів подано проти хірургії ока лазерної промисловості. На жаль, я думаю, що вони, ймовірно, прийти в один прекрасний день. Як і багато людей, мені потрібно трохи більш переконливим, перш ніж я підписатися на те, що звучить як різкий, як формування очного яблука за допомогою лазера для того, щоб краще бачити.

Бачте, у мене є легкий рецепт для короткозорості і, можливо, зробить хороший кандидат для такого роду процедури. Я все ще чекаю більше доказів того, що ця процедура є повністю безпечною. Це просто звучить нелогічного, що лазер можна використовувати для формування очного яблука, не викликаючи жодних залишкових пошкоджень. Я буду чекати досить довгий час, щоб побачити, якщо, навіть через десятиліття, лазерної хірургії ока викликає які-небудь пошкодження очей пацієнта. Я думаю, що не повинно бути багато років досліджень і аналізу завершена до будь-якої процедури можна вважати нешкідливими.

Лазерна хірургія ока, як всі операції або медичні процедури, має свої ускладнення. Деякі люди відчувають подвійне зір або ефект ореолу після операції. Важливо мати на увазі, намагаючись вирішити, чи варто йти до кінця в тому, що процедура лазерної хірургії ока є незворотнім. Там вже немає шляху назад, люди. Якщо отримання лазерної хірургії ока залишає вас з небажаними або нестерпних побічних ефектів, ви можете застрягти з ними назавжди.

З моменту своєї появи, лазерна очна хірургія стає все більш і більш доступними, що є ознакою конкурентного ринку. Він також може бути ознакою того, слабшає стандартам у молодому промисловості. Звідки я родом, ви отримуєте те, що ви платите, і цей девіз послужила мені хорошу службу. Я думаю, що ви просто напрошується на неприємності, якщо ви підпишіться на будь-яку знижку хірургії. Ця економія в ціні, від одного чи іншого. Саме те, що вони економлять на щоб зберегти ваші гроші? Тобто одне питання, який потенційні пацієнти повинні запитати себе і своїх лікарів.

Я думаю, що це гарна ідея, щоб почекати ще кілька років, перш ніж я даю лазерної хірургії ока особливої ​​довіри. Це просто одна з тих нових речей, які повинні мати час, щоб посидіти перед ним ми можемо відчувати, що ми знаємо все, що нам потрібно або повинні знати про це. Лазерна хірургія ока може бути рятівником, що багато хто стверджує, що це, але я думаю, я буду чекати трохи довше, перш ніж купувати в неї або парі на мій погляд на ньому.