Я люблю вашу lips_

Занадто зайняті, піклуючись про шкіру або волосся? Не забувайте про губи, які більш чутливі, потрібно більше допомоги, особливо в холодні місяці. Перестати ховатися за помаду і запропонувати їм належний догляд, якого вони заслуговують!

Щоб залишатися гладкою і шовковистою, губи необхідно відлущування, як і шкіру робить, принаймні раз на тиждень. Для цього використовуйте зубну щітку і масажуйте губи круговими рухами. Таким чином, ви видалите суху шкіру та підготувати поверхню для живлення лікування, які віддасть губи оксамиту.

Якщо губи сухі або пошкоджені (тріснуті), як це відбувається в зимовий час, поверхня повинна бути спочатку відремонтувати, а потім захищена. У багатьох випадках, бальзам для губ не вистачає, і ви повинні використовувати природні, сильно поживні речовини: мед, масло (у вигляді жиру, як це можливо), оливкова олія або мигдальне масло. Крім того, включити в харчування багато фруктів і пити багато води, так як сухі губи є ознакою зневоднення.

Після використання природних ремонт лікування, необхідно зволожувати губи, з зволожуючими бальзамами, які потребують застосування багато разів протягом дня. Вечорами ви повинні протирати губи з огірком або скибочку лимона, а потім застосувати формулу продукту ніч.

Оскільки помади не містять зволожуючі компоненти, вони повинні уникати в холодну пору року. Ви можете використовувати вершкове, багатих вітаміном помади, але тільки після того, як ви використовуєте захисний бальзам першим. Використовуйте спеціальну щітку для нанесення помади, і почати з центру. Завжди поважаю контур губ і звернути увагу на куточки рота.

Якщо ваші губи тонкі, ви повинні використовувати тільки світлу помаду. Темні відтінки тільки ще більш тонкі губи. Накрийте помада з чітким блиск для губ, тільки в центрі губ. Крім того, доступні глоссами обсяг губ, з компонентами, спеціально розроблений для збільшення губ візуально.

Якщо ваші губи не є симетричними, вибрала рожевий або оголеною нюансів помади, а також уникати контуру крейда.

Для товстих губ, необхідно природні кольори і для губ, який візуально зменшить їх обсяг. Для ефекту, ви можете використовувати кольори, приймаючи до уваги ваші очі колір.

Байт паперовою серветкою, щоб видалити надмірне помаду і, щоб уникнути зубів від забарвлення. Протягом дня, ви можете використовувати прозорий або блідо-рожевий блиск для губ на центральну частину губ.