Трансплантація волосся та його ускладнень

Хімічні пілінги підходу, щоб виправити багато проблем шкіри, особливо на обличчі, шиї і руках. Хімічні пілінги медичних процедур, які працюють цілком задовільно у багатьох випадках. Хімічний пілінг обличчя, наприклад, може зробити все добре, щоб вам, видаливши багато зморшок від вашого обличчя, допоможе вам позбутися ознак пошкодження сонцем, ознак старіння, як лінії на лобі і навколо рота, родимки, тьмяною і млявою шкіри, сухість шкіру, патчі, плями, пігментація і т.д. Дивно відзначити, що ви можете мати стару дефектний шар шкіри видалено і отримати новий, без багатьох недоліків, які були присутні на старої шкіри. У вас може бути свіжою, гладкою і жорсткої шкіри, вільні від більшості зморшок теж.

Коли ми дивимося на види хімічних пілінгів, ми знаходимо їх розділити на три типи, беручи до уваги спосіб кожен з них працює на шкірі, які є легкими або поверхневі пілінги, середній і глибокий пілінг або заздалегідь. У той час як світло, а іноді Середній пілінг є ті, які в основному використовуються жінками, а чоловіки також на своїх власних, глибокий пілінг або вперед залишається для професіоналів. Поки проблеми з шкірою, що вам це не так серйозно, ви можете піти на світ, або, якщо необхідно, для середовища шкіркою. Якщо ви все ще молоді і повинні зробити хімічний пілінг тільки, щоб тримати вашу шкіру вільної від незначних типи проблем, ви можете піти на світі одна. Світло хімічний пілінг може працювати, щоб поліпшити стан шкіри до певної міри. Альфа-гідрокси кислот або AHA лікування є самим м’яким з усіх.

При відносно більш сильне хімічного пілінгу не потрібно, ви повинні піти на середньострокову шкіркою. Завдяки своєму хімічному складу сильніше, середній шкірки може піти глибше, щоб видалити проблеми з шкірою, глибше, ніж світло шкіркою. Середня продуктивність Пив зазвичай достатньо у більшості випадків, які не є настільки серйозними, і все ж не настільки незначні. Пілінг агентів в цій категорії включають трихлороцтової кислотою або TCA і саліцилової кислот. Середній шкірки може допомогти вам освіжити шкіру, зменшує сухий і зморшкуватою області, допомагає при НД ушкоджень, і зробити шкіру виглядати свіжою, гладкою і живий. Після двох-трьох повторень, ви знайдете багато обнадійливі зміни у вашій шкірі.

Коли справа доходить до глибокого хімічного пілінгу, він працює глибше, ніж перші два пілінг. Це знімає верхній шар шкіри і ефективно очищає глибокі шари. Це пілінг фенолом, які роблять роботу так глибоко. Оскільки фенол пілінг може викликати проблеми з серцем у зв’язку з можливістю його проникнення через шкіру і введення в потік крові, вона повинна бути зроблено тільки під очима експерта.

У багатьох випадках, більшість з дерматологи рекомендують йти на середній тип хімічного пілінгу або з TCA. TCA набагато безпечніше, робить роботу задовільно, і побічні ефекти є керованими. У будь-якому випадку, це завжди найкраща ідея зв’язатися з експертом цього поля, щоб отримати пораду, перш ніж Задумавши небудь на свій розсуд.