Лазерна епіляція в Orange County

Якщо ви живете в Orange County, лазерне видалення волосся варіанти легко скористатися. Є багато переваг лазерної епіляції може запропонувати Вам, але це може бути досить дорогими в залежності від того, де ви йдете на процедуру. До 22% жінок у Північній Америці, надмірним або небажаного волосся на обличчі, яке негативно впливає на якість життя для багатьох людей. Існує велика кількість пластикових центрів хірургії та медичних спа, які виконують Orange County лазерної епіляції. Для досягнення задовільного рівня видалення волосся, серії 4 до 6 процедур, як правило, потрібно.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція процедура використовує лазерний світло. Це інтенсивний, пульсуючий пучок світла використовується для видалення небажаного волосся. Він працює за рахунок лазерного покажчика темний пігмент у волоссі меланіну. Коли промінь світла проходить через волосяний фолікул, тепло руйнує фолікул. Ближнього інфрачервоного лазерного світла, який поглинається пігментом розташований у волосяних фолікулах. Світло імпульсний на фолікули волосся тільки частина секції. Кількість часу, що лазерний його на фолікул досить довго, щоб пошкодити його, але не пошкодити шкіру пацієнта.

Що очікувати до процедури

Якщо ви вирішили на бюро, яке спеціалізується на Orange County лазерної епіляції вони повинні дати вам інформацію про те, як підготовки до процедури. Як правило, вам потрібно тільки голитися напередодні ввечері. Вона вимагає мінімальних волосся і щетину будь-який дискомфорт, який ви відчували б себе під час процедури є неповнолітній.

чого очікувати під час процедури

Під час процедури фахівець натисніть ручний лазерний інструмент для вашої шкіри. З прохолодним гелю на верхню частину шкіри на додаток до інших пристроєм призначений для охолодження на контакт, ваша шкіра охолоджується як лазер працює на волосяні фолікули. Тривалість часу, протягом процедури залежить від області тіла, що беруть участь і кількість волосся. Невелика ділянка може зайняти до 15 хвилин, а для набагато більшої площі, наприклад, спину, може зайняти до 45 хвилин.

чого очікувати після процедури

Як тільки ваш фахівець завершив процедуру, ви можете мати деякі незначні незручності і деякі почервоніння протягом перших кількох годин. Бажано уникати вправ протягом перших 24 годин після процедури. Пот, як відомо, викликають роздратування в області лазерної був використаний. Вам також слід уникати перебування на сонці протягом декількох тижнів після лікування і переконайтеся, що застосовувати сонцезахисний крем кожен раз, коли ви йдете на сонці після початкового періоду.