Історія природного індійського Attars

Аттар виходить від санскритського слова “Сугандха”, натуральні масла аромат розвиваються з ботанічних джерел за допомогою гідро-або перегонки з водяною парою. Харша Vardhan місто Індії в період Великих Моголів, відомий як Kannauj є найбільшим Аттар виробництва місто в Індії, також відомий як “Аттар Сіті”. Моголів Queen “Noorjahna” був першим, хто відкрив індійського натурального рожевого масла, з тих пір походження натуральної індійської Аттар почалося. Моголів були першими любителями Аттар вони використовують природні Аттар у своїй ванні. Індія славиться своїми природними Аттар яка відома у всьому світі своїм природним ароматом.

“DEGs і Bhapka” є одним з найстаріших процесів, використовуваних для підготовки природних духів. Вони зроблені з масла закуповуються квітів, трав, спецій і кори рослин. Природні Attars на 100%, що безалкогольне дає чистий і природний запах природи. Сандалове масло є використання в якості базового масла при приготуванні Attars. Рожевого масла є одним з найбільш поширених природних індійського рожевого масла з приємним квітковим ароматом; Жасмін Аттар елегантний Аттар Індії, яка використовується в усьому світі для косметичної та інших цілей, а також.

Один з найвідоміших природних Аттар є Агар деревини, яка також називається Аттар уд яка використовується у всьому світі люди, як для особистого користування, а також використання в сировині. Мусульманського спільноти людей використовувати уд Аттар по дифузорів в їх місця проживання за приємний запах. Натур природного індійського Аттар є одним з найцінніших подарунків до Індії. Історії природознавства Аттар лежить в індійському штаті Уттар-Прадеш одна з найбільш захоплених штат Індії, звідки індійські Аттар відповідає вимогам людей по всьому світу.

Деякі з найбільш часто використовуваних природного індійського Attars
жасмину Аттар
Чампа Аттар
Mitti Аттар
Oud oragarwood Аттар
Mogra Аттар і т.д.