таке глаукома вас турбує

Є багато проблем, які можуть статися з наших очей, і велику частину часу, якщо ми дбаємо про них досить добре, ми можемо запобігти будь-які майбутні проблеми. Проте, бувають випадки, коли певні умови підкрастися до вас без вас навіть не помітили. Одним з таких умов є глаукома.

Так що ж таке глаукома?

Глаукома є дійсно огидно групу захворювань ока якого підкрастися до нас, і відняти у нас наш погляд, перш ніж ми навіть знаємо, що сталося. Проблема з глаукомою, що це не так легко виявити його на ранній стадії і часто, коли воно було виявлено вона вже зробила необоротне ушкодження. Якщо пошкодження було зроблено, щоб зір через глаукому, вона не може бути відновлена ​​і будь-яка втрата зору є до зорового нерва ушкодження.

кут закриття глаукоми

В іншому випадку відомий як гостра глаукома, кут закриття глаукоми зустрічається рідше, ніж первинної відкритокутової глаукоми і це відбувається набагато швидше теж. Знову ж, це відбувається, коли дренажні канали забиваються і внутрішньоочний тиск піднімається дуже швидко.

Райдужна оболонка не так відкриті і широко, як це має бути з цим типом глаукоми і зовнішнім краєм райдужної оболонки пучки над дренажних каналів, коли учень розширюється занадто швидко або занадто багато. Прикладом цього випадку може бути, коли ви входите в темну кімнату.

Симптоми цього виду глаукоми включають головні болі, нудоту і біль в очах.

Існують і інші типи глаукоми які є менш поширеними в тому числі дитинства глаукоми. Це звичайно зустрічається у немовлят і дітей віком до одного. Вкрай рідко і зазвичай успадковується. Це відбувається, коли дренажний канал в каналі неправильно розроблені і підвищує внутрішньоочний тиск, у свою чергу пошкоджує зоровий нерв. Симптоми для цього виду глаукоми включають помутніння рогівки і збільшені очі.

Хто більше схильні до ризику глаукоми і як він може лікувати?

Глаукома може вразити будь-якої людини в будь-якому віці, хоча вважається, що люди старше шістдесяти років перебувають у більшій небезпеці. Також користувачі стероїдів, люди з діабетом і гіпертонією все це може бути чинниками.

Лікування дійсно змінюється і хірургія часто найбільш поширений спосіб відновити зір на ранніх стадіях глаукоми. Для дитинства глаукоми, операції або медичні процедури, такі як очні краплі, можуть бути використані. З кут закриття глаукоми, хірургія використовується для видалення невеликої частини райдужної оболонки, щоб розблокувати дренажних каналів.

Так що в цілому, кращий рада, щоб мати регулярні огляди очей, і якщо ви помічаєте щось інше, це завжди краще, щоб він перевірив відразу ж. Займаючись глаукоми раннє необхідна, так що не бійтеся замовити собі обстеження очей просто щоб бути на безпечній стороні!