підтяжки обличчя, – знаючи, що насправді підняли

Пластикові лікування хірургія старіючого особи часто включає в себе фейсліфтінг хірургії. Підтяжка обличчя є однією з першої десятки косметичних процедур, виконаних у Сполучених Штатах. Незважаючи на часті результати її діяльності та визнання з боку громадськості, це процедура, яка зазвичай розуміється неправильно.

Найбільш поширеною помилкою в реконструкції є те, що він робить дуже мало для великої частини обличчя. Це процедура, яка надає дію на шию і щелепу областях. Інша частина особи недоторканою операції. У той час як інші процедури часто зробили з ним, наприклад, очей і брів, ці процедури не є частиною традиційної операції з підтяжки обличчя. Підтяжка обличчя повинні більш правильно назвати Шия або шию о-пліч ліфта.

Шар під шкірою, що пацієнти помилково вважають м’язи переміщається насправді різні тканини в цілому. Між шкіри і м’язів шар тканини, відомий як SMAS. Це є абревіатурою більш анатомічних ім’ям, але для простоти розуміння думати про SMAS як інший шар шкіри під ним. Цей шар може бути піднята з м’язами і ресуспендіровалі вище на обличчі. Поєднання SMAS і підтяжки шкіри разом зазвичай робить для кращого результату підтяжки обличчя, який може тривати кілька довше.

Технічно відомий як рітідектомія, підтяжка обличчя це хірургічна процедура, для поліпшення видимих ​​ознак старіння обличчя і шиї, такі як провисання в середній зоні особи, глибокі складки нижче нижніх повік, глибокі складки між носом і ротом, жир, який впав або переміщених осіб, втрата м’язового тонусу в нижній частині обличчя, які можуть створювати щоки, в’яла шкіра і надлишок жирових відкладень під підборіддям і щелепи. Ці видимі ознаки старіння можуть бути виправлені шляхом реконструкції. Вона відновлює більш молодий і відпочив вигляд з піднятими контури і поліпшення тону шкіри обличчя і підлягають м’язів.

Як і в будь Oher косметична хірургічна процедура, є й ризики. Несприятливі рубців, кровотечі (гематоми), інфекції, погане загоєння ран, анестезія ризики, коректовані випадання волосся на розрізи, пошкодження лицьового нерва зі слабкістю, асиметрія обличчя, шкіра втрати, оніміння або інші зміни в чутливості шкіри, некроз жирових клітин, накопичення рідини, Шкіра нерівностей контуру, і зміна кольору шкіри можливі ускладнення підтяжки обличчя.

Процедура проводиться під загальною або місцевою анестезією. Традиційна підтяжка обличчя розрізу часто починається в лінії росту волосся на скронях, триває навколо вуха і закінчується в нижній голови. Це дозволяє отримати доступ до затягнути основної тканини, видалити зайвий жир і зменшити провисання шкіри.

На відміну від звичайної підтяжки обличчя, яке може привести до небажаного шрамів і пластиковий вигляд, вихідні реконструкції призводить до природного, оновлений зовнішній вигляд без видимих ​​рубців або зовнішній вигляд широке оперативне втручання. Це означає, що процедура може бути повністю приватним при бажанні і вихідні підтяжку обличчя зазвичай проводиться в амбулаторних умовах, з хірургією тривалістю в одну годину або менше.

Крім того, одна з кращих особливостей цієї процедури є те, що це дозволить вам повернутися до роботи в той же день ви отримуєте лікування. Основна мета процедури підтяжки обличчя, щоб дати вам свіжий і молодий вигляд, зберігаючи її / його природні характеристики, якщо пацієнт не має декілька причин, щоб змінити природний вигляд теж.