п’ять розумних весільні зачіски для довгого волосся ідеї (частина 1)

Хочеш своєчасні консультації для весільної зачіски для довгого волосся?

Відмінно! Тому що ви заслуговуєте, щоб виглядати гламурно, Дону, АОТ вас? Крім того, ви чекали, щоб бути нареченою тих пір, як ви можете пам’ятати. Так що, не AOS немає часу, щоб мати поганий день волосся.

Тепер, якщо вам потрібна допомога вибираючи з весільних зачісок для довгого волосся дозвольте мені викласти п’ять варіантів.

Порада: План на зустріч з вашим стилістом завчасно розглянути можливі весільні зачіски для довгого волосся. Сподіваюся, ваш стиліст може поділитися багато хороших ідей – один з яких ви, Äôll закохатися в?

Тепер, коли справа доходить до весільної зачіски для довгого волосся Ви, Äôll знайдете Є багато вибору. Ось чотири.

класичні зачіски стрілоподібним
довгий розріз шаруватих
Французький твіст
Елегантний булочка

З одного боку ви могли б піти з класичним помітний роблять. Це відмінна зачіска і компліменти практично будь-якої форми обличчя. Крім того, він доповнює будь весільну сукню. Особливо довгих розпущених типу. Помітний дійсно також відмінно виглядає під вуаллю теж. Пам’ятайте, зовнішній вигляд класичного Updos завжди модно і вони реальні голова токарі.

Або ви могли б піти з довгою шаруватої погляд. Підходить як для прямих або хвилястого волосся. Якщо ви любите дорогоцінні наголов’я можна носити з цим. Мус можна додати текстуру і вичісувати бічній частині. Як тільки сушити, смикати його тільки трохи для останнього штриха. Це випадковий погляд, але все ще дуже полірується.

Довгий час вважався одним з великих весільні зачіски для довгого волосся Французький твіст повинні зробити свій короткий список. Це, AOS краще для дівчинки, волосся випадає відразу за плечима, який буде носити високі плаття декольте. Щоб розмістити завісу, яка сидить батькові назад на голові були дати вашим стилістом поворот трохи більше висоти.

Порада: Як правило ваш стиліст може зробити його легким для вас, щоб побачити, як будь-який з цих DOS буде виглядати на вас. Плюс раджу. Що робить його легше вибрати, який з весільних зачісок для довгого волосся краще всього підходить вам.

Ще одне з весільних зачісок для довгого волосся?

Чому б не піти з булочкою стильні акцентованих із золотом і перлами наголов’я? Ваш стиліст може працювати з французьким шиком або хвіст. Більшість вважають, що робітники з скрученого легше формувати і підтримувати булочку.

Як ви можете бачити довге волосся залишає вас з багато варіантів, коли мова заходить про весільних зачісках. Сподіваюся, ви, Äôve підібрав кілька цікавих ідей!