побалувати себе – ви це заслужили

Все, включаючи зайнятих мам, необхідно прийняти деякі час, щоб побалувати себе і тепер кожного разу. Зрештою ви повинні піклуватися про себе для того, щоб мати можливість піклуватися про інших.

Пообідати мама один раз на деякий час. Зберіться з друзями і відпочити під час обіду. Якщо няню або гроші в короткі черзі беруть харчування хостинг обіду мама і, можливо, деякі старші брати та сестри можуть допомогти стежити за малюками.

Якщо у вас є діти, що НПД Не бійтеся використовувати цей час, щоб подрімати собі раз на деякий час, або навіть весь час, якщо це необхідно, і може піти з ним.

У тих випадках, коли ви збираєтеся отримати зачіску або манікюр переконайтеся, що тато вдома спостерігати за дітьми, так що ви можете дійсно насолоджуватися догляд за тілом.

Торгівля Няня з одним для того, щоб дати вам щоночі з вашим чоловіком.

Після того, як діти перебувають у ліжку забути пральні та страви раз на деякий час і прийняти гарячу ванну, якщо хочете. Ви навіть можете кинути в деяких домашньої солі для ванн або піну для ванни, якщо хочете.

Побалуйте себе саморобні лицьові зрідка. Ви можете легко змішувати одне з продуктів на власній кухні. Ось один з моїх улюблених. Я беру столову ложку або дві меду, змішати його з 3 або 4 столові ложки вівсянки, то додаю в самий стиглий банан у мене є і бінго я зробив свій власний домашній рецепт краси, який робить мою шкіру погляд і впав величезний. (Це триває близько тижня в холодильнику, до речі).

Так що вперед і побалувати себе трохи часу, ви будете краще мамі за це.