оливкової олії по догляду за шкірою – природний догляд за шкірою масло

Оливкова олія є важливим елементом в наших продуктах через його унікальною композиції. Оливкова олія поглинає ультрафіолетове випромінювання і є дуже ефективним у зниженні швидкості метаболізму клітин тіла. Оливкова олія заспокійливими і лікувальними для всіх типів шкіри, отже, його широке використання в мило, косметика і масажні масла. Це допомагає зняти свербіж, укуси і укуси, загоєння опіків, лупа і є чудовим тоніком волосся, особливо для сухого волосся.

Оливкова олія використовується з давніх часів. Було виявлено більше п’яти тисяч років тому єгиптяни, які просто використовувати його для тіла і волосся масаж. Інші культури, такі як греки, фінікійці і римляни також виявили корисні властивості оливкової олії. Римлян і арабів розширений і популяризували її використання. У ті дні вони просто зробити мило і духи з оливкової олії, а також зволожуючі зберегти шкіру спортсмена захищені.

Оливкова олія з високим вмістом антиоксидантів, включаючи вітамін Е. Ці поживні важковаговики захистити від вікової прискорення вільних радикалів. Масло цього чудесного плода буде охороняти ваше тіло і вашу шкіру … зсередини.

Так що наступного разу, коли ви насолоджуватися здоровою салат, дощ на деяких оливкової олії. Пізніше, терти його на вашій шкірі! Ви будете в два рази антиоксидант, омолоджує захисту.

Коли по магазинах навколо для оливкової олії, завжди вибирайте “оливкової”, тому що вона не була уточнена і зберігає всі свої поживні цінності. Не думайте, що це зробить вас товщі, ніж інші олії, таке ж, але не використовувати, щоб багато, якщо ви стежите за своєю вагою.

Оливкова олія і догляд за шкірою використовує

1 – використовувати оливкову олію як масло для ванни. Дві-три столові ложки буде робити свою справу.

2 – Він також використовується в якості зволожуючого крему для підтримки шкіру пружною, зволоженою і гладкою. Спробуйте цю маску в домашніх умовах: змішати оливкову олію з яєчним жовтком і медом. Нанесіть цю суміш на обличчя і залиште на п’ятнадцять хвилин. Змийте теплою водою.

3 – інші потенційні переваги оливкової олії як оливкова продукт по догляду за шкірою масла включають: лікування – дрібних ран шкіри, екземи та псоріазу.

4 – вітаміну Е в оливковій олії робить його відмінним продуктом загального догляду за шкірою.

5 – Як тонізуючий засіб для волосся, щоб додати блиску і зберегти її зволоженою. Це фантастична маска для волосся: змішайте оливкова олія з двома яйцями. Нанесіть його на волосся і залиште на тридцять хвилин. Мити як звичайно.

6 – Добре для рук. Додати трохи цукру, щоб дві ложки оливкової олії. Потріть руки цією сумішшю. Змийте теплою водою.

7 – суміш 1/2 склянки оливкової олії, 1/4 склянки оцту, і 1/4 склянки води, використовуваної як нічний крем зробить вашу шкіру світитися. Оливкова олія пом’якшує і зволожує і освітлює плями оцтом, вбиває бактерії і послаблює мертві клітини шкіри. Бризки води на обличчя перед нанесенням.

8 – Якщо ваша туш суха додати одну або дві краплі оливкової олії.

Будь ви купуєте оливкова олія шкірою догляду або змішувати ваші власні рецепти шкіру оливкова олія догляд, ваша шкіра буде у виграші. Завжди звертайте увагу на оливковій олії або органічних оливкової олії в оливковій олії шкірою догляду або при розробці власних рецептів по догляду за шкірою оливкова олія. Чистий або світло-оливкового масла, швидше за все, хімічно оброблених та бракуватиме корисні елементи догляду за шкірою.