нового продукту оголосила Footcare

Казкові продукти, Південна Африка, недавно оголосила про випуск нового продукту манікюр. Ця запатентована отшелушивающих продуктів бажано, інноваційні, весело, функціональним, практичним, ефективним, очевидному і вигідно.

Дистриб’юторські угоди, як очікується, буде оголошено найближчим часом з компанією, що має цільові партнером компаній, що працюють в оптовій ввезення Головна / охорона здоров’я / манікюр продукти з ринків в роздрібній торгівлі та секторі прямих продажів.

Новий продукт, Fab ноги відлущуючий душ Мат є продуктом висунутий “Гордо південноафриканської« За новаторство, виготовлений відповідно ISO 9001 і призначений для використання в душі та ванної середовищі.

Продукт має жіночий зміщення ринку і звертається до широкого спектру споживачів від літніх людей до підлітків.

Користувач просто розміщує мат в душ або ванну, так що дренаж не поширюється, змочує мат, застосовує їх улюблений гель для душу і перестановки на килимок для відлущування. Досвід очищає масажі, бадьорить і ніг відлущує користувачів швидко, легко, м’яко і ефективно, залишаючи їх більш м’якою, гладкою, здоровою і оновленою.

Особливості продукту узорною нековзною бази, яка пропонує ізоляцію і щедрий комфорт і, що форми до форми ноги користувача. Секрет у тому, відлущуючий шар органічного подрібненої оболонки персика, який спеціальність пов’язана з базою.

Упаковка продукту доповнює елемент веселощів і оголошує, що “Казкова продукти не схвалює погане спів і не може нести відповідальність за будь-які втрати популярності через надмірне викривлення з душу».

Продукт успішно продається в Південній Африці через провідні роздрібні мережі, а саме: Pick N Платні гіпермаркети, ігри і Діон супермаркетів і аптек, Dis-Chem і Альфа Pharm.

Рекомендується, а також продаються педіатри; рефлексологів, косметологи і діабетичної консультантів і у нас є багато світиться відгуки від професійних чоловічих і жіночих клієнтів.

Казкові продуктів пропонує клієнтам безумовну гарантію протягом 30 днів про цей продукт.

Продукт висічки для підвищення дизайн і полегшення дренажу. Це висікання дозволяє продукту бути упакований в красиво представлені повні коробки кольору, який показує висічки вікно ясно внутрішню тару, через який ви можете побачити відлущуючий поверхні продукту.

Продукт збирають в секунду у вигляді двох половин узгодження щедрому зручних розмірів продукту з майже в два рази розмір пакета.