ліпідів і здоров’я шкіри

Зміст типового зволожувач включають ліпіди, консерванти, регулятори рН, емульгатори, зволожувачі і ароматів. Деякі дослідження відзначили важливу роль ліпідів у шкірі зволоження, демонструючи, що до виведення ліпідів шляхом ацетон або ефір робить видалення міжклітинних органів ламелі сухий, лускатої шкірою.
Значне поліпшення сухої шкіри може бути досягнуто шляхом місцевого нанесення шару ліпіди шару.
– Міжклітинні ліпіди створити структуру, що складається водою і укладені бішарів (multilamellae), оточуючих корнеоцитів в роговому шарі.
– Ліпіди виникла в зернистому шарі шкіри, через деградацію клітин (білків гранул також відбувається таким чином). Спеціальні ліпідні структури називаються пластинчаті гранули потрапляють у позаклітинних просторах клітин, що руйнують. Ліпіди також випущений з колишнього клітинних мембран, вони включають холестерин, вільні жирні кислоти і сфінголіпідів.
– Керамід, свого роду сфінголіпідів походить від пластинчастих гранул і що містяться в деяких чутливих продуктів догляду за шкірою, беруть участь у генерації складені ліпідні структури, будучи одним з його основних компонентів. Ці ліпіди пастку молекули води в їх гідрофільних (вода приваблює) регіону.
– Корнеоцитів і оточуючих складені ліпіди забезпечують непроникний бар’єр, який контролює втрату води з рогового шару і перешкоджає природних зволожуючих факторів вилуговування із зовнішніх шарів шкіри.
– Після 40 років міжклітинні ліпіди сильно знизилася, в результаті чого понад сприйнятливість до сухості шкіри умовах, добре сироватки Revitalizer можуть бути корисні в цій фазі.
міжклітинних ліпідних шарів
1) Ліпід гранули формують у зернистому шарі клітин шкіри
2) ліпідні гранули потрапляють у міжклітинний простір через дегенерації гранульованих клітин; ці ліпіди комплексу разом складені і міжклітинних ліпідних структурах Потім створюються
3) проникність бар’єра утворюється, коли ліпідних шарів утримувати воду і навколишні корнеоцитів
Міжклітинних ліпідів і корнеоцитів, що містять білки та природні зволожуючі фактори працюють разом, щоб забезпечити ефективний бар’єр, який регулює втрату води і води, щоб зберегти еластичність шкіри. Шкіра потім захищена від висихання та екологічної агресії, забезпечення здорової шкіри.
Подразників і пошкодження шкірного бар’єру
Основним фактором, відповідальним за сухою, лускатої шкіри і дерматиту може бути пов’язано з втратою води з рогового шару.
– Ця втрата води відомий як трансепідермальній втрати води (TEWL).
– Роговий шар отримує воду з дерми і деякі з навколишнього середовища; вода робить шкіру гнучкою і гладкою, що додають його пластичності.
– TEWL може бути викликане численними зовнішніми чинниками.
– Екологічна рівнем вологості впливає на вміст води в роговому шарі. Існує акцентуації сухої шкіри з впливом холоду, вітру і низької вологості.
– Інші фактори зовнішні пошкодження бар’єру рогового шару денатурації білка кератину, видалення природних факторів зволоження і перериваючи ліпідного бішару. Ці чинники включають надмірне використання води і мила, миючих засобів, розчинників та інших агресивних хімікатів.
– Важкість пошкодження залежить від виду та інтенсивності впливу цих дратівливих факторів, які також впливають на шкіру стільникового швидкість регенерації.