зволожувачі з SPF – наскільки добре вони

Багатоцільовий продукти є великим гнівом на ринку догляду за шкірою. Так як вони пропонують численні переваги, вам потрібно використовувати менше продуктів і все ще отримати вигоди від використання багатьох. І це цілком благом в активний спосіб життя жінок. Одним з найбільш популярних видів продукції зволожувачі, які йдуть з вмістом SPF в них.

Але вони нічого хорошого? Це те ж саме, як за допомогою регулярних сонцезахисних кремів? Або регулярні зволожуючі?
Давайте вирішувати ці питання в цій статті.

Сонцезахисні креми проти Зволожуючі з SPF

Це одне з найбільш поширених скарг сонцезахисні засоби. Жінки купують в обіцянок повного захисту від сонця широкого спектру і в кінцевому підсумку отримати розчарування у зв’язку з жирною текстурою сонцезахисних кремів. Незважаючи на свої перспективні склади, вона стає досить складним завданням, щоб носити їх на регулярній основі, поряд з макіяжем. І через це, жінки часто носять дуже тонкий шар сонцезахисного крему, який пропонує менше чи ні захист від УФ-випромінювання сонця. Таким чином, носити сонцезахисні креми стає абсолютно марним.

З іншого боку, зволожувачі з вмістом SPF просто ідеально підходить для щоденного використання і можна носити під макіяж без будь-яких проблем. Це те, що робить їх фаворитом серед споживачів. Але тоді залишається питання: Чи є вони так ефективні, як регулярні сонцезахисних кремів і вони дійсно забезпечують захист від сонячних променів?

зволожувачі з низьким SPF

Зволожуючі, які містять низький SPF, з рейтингом від 15 до 20, які не містять ніяких фотостабільні інгредієнти, такі як оксид цинку, оксид титану, ні хімічних блокаторів забезпечує захист тільки від випадкового перебування на сонці. Такий зволожувач було б добре для випадкового впливу сонця. Наприклад, під час водіння через orwalking дворі вашого будинку. Однак, якщо ви хочете витратити більше часу на сонці, вам буде потрібно щось могутніше.

зволожувачі з більш високим SPF

Крім того, є зволожувачі, які містять більш високі SPF утримання близько 30 і більше. Ці зволожувачі зазвичай містять потужний захист від сонця інгредієнти, такі як діоксид титану і оксид цинку, які запобігають пошкодження, викликані UVA-UVB променів сонця і захищають шкіру від пошкоджень. Однак більш високі SPF рейтинг насправді не гарантує кращий захист.

Справді, є сонцезахисні креми, які мають високу концентрацію оксиду цинку, але в наночастицах. Ви можете визначити сказати, якщо це в наночастинки, де немає whitecast. Цинк блоків оксиду видиме світло до довжини хвилі 700 нм, а наночастинок цинку блокувати тільки до 380 – 400 нм довжини хвиль.

Немає водостійкості

Важливим моментом є, зволожувачі з SPF не є водонепроникними на відміну від деяких інших композицій сонцезахисний крем, доступних на ринку. Це означає, що вони не можуть витримувати поту і води і, отже, повинні бути повторно більш часто.

Зволожуючі з SPF: гарячої вибрати!

Зволожуючі з SPF є відмінним вибором для регулярного використання. Ось кілька причин, чому вони так популярні серед жінок.

Вони являють собою відмінний вибір для жінок, які повинні носити макіяж щоденно, і не може дозволити собі купу на кілька шарів по догляду за шкірою під ними.

Це ідеальний вибір для жінок з жирною шкірою, оскільки вони можуть пропустити доведеться застосовувати два окремих продуктів догляду за шкірою (сонцезахисні і зволожуючі креми) і отримати переваги обох від одного. З тих пір є менше продуктів використовується, шкіра не стала занадто жирної або жирної.

Вони є відмінним варіантом для літнього сезону, оскільки ви не повинні були б використовувати кілька продуктів, які роблять шкіру жирної Як ви потієте і провести час на сонці. Зволожувач б зволожувати шкіру в той час як SPF змісту забезпечить необхідний захист НД

Продукт пропозиції:

La Roche Posay Anthelios SX
Це нежирний зволожуючий крем, який діє як сонцезахисний крем, а також. Він пропонує широкої спектр захисту від UVA / UVB променів сонця і захищає від сонячних опіків. Він містить Mexoryl SX, фотостабільні інгредієнт, який захищає шкіру від променів UVA без розбивки і триває довше, ніж більшість сонцезахисних кремів. Це аромат і Paba безкоштовно і не зробить вашу шкіру пастоподібних! Він зволожує протягом 24 годин, а також.

NIA 24 Нд запобігання шкоди SPF 30
Це лікар рекомендував сонцезахисний лосьйон, який має подвійний механізм дії. Це запобігає пошкодження сонцем, а також є 100% мінеральні сонцезахисні креми. Що робить його улюбленим є те, що невагома, без масла і поглинає майже миттєво. Це навіть підходить для чутливих типів шкіри.