збільшення губ для більш бажаним губ

Оскільки губи відображають здоров’я, повної, пишні губи завжди були затребуваним активом, особливо серед жінок. Чуттєвий і молодий вигляд, пухкі губи можуть надзвичайно зміна особистості людини і його зовнішній вигляд. Візьміть Анджеліна Джолі наприклад, – вона була названа однією з найсексуальніших жінок в світі, і у неї є надутими, соковиті губи, щоб подякувати.

Як світ досягненнями косметичної хірургії, немає нічого неможливого. Все, що змушує людину виглядати і відчувати себе краще проводиться легко з передовими технологіями, і, звичайно, серед них є процедури збільшення губ. Процедури Збільшення губ збільшити розмір губ, щоб зробити їх більш повної і привабливою. Крім цього, він також може зменшити зморшки в області рота. Процедура використовується, щоб допомогти жінкам і чоловікам різного віку. Верхньої або нижньої губи може бути оброблений окремо або обидва верхньої та нижньої губи можуть бути збільшені в той же час.

Збільшення губ стає все більш популярним в останні роки. Деякі види губ включати в себе вставку з природних або синтетичних матеріалів. Багато синтетичні матеріали можуть бути введені, щоб зробити губи виглядають більш повними, такі як колаген, жир, Artecoll, Autologen, Dermalogen, фасції, Рестилайн і багато іншого. Кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси, тому переконайтеся, що ви говорите зі своїм хірургом чітко про свій вибір. Тим не менше, ці ін’єкції вимагають повторних курсів лікування для підтримки губ, як матеріали легко всмоктуватися в організм.

Існує також хірургічного підходу, який вимагає більше часу для відновлення, але забезпечує більш міцне, або, можливо, постійних, результати. Імплантати також бувають різних, з синтетичних матеріалів, до власного жиру. Однак, якщо імплантат є синтетичним, існує ризик алергічних реакцій.

Як і в будь-який тип хірургії, існують ризики і ускладнення, які беруть участь у процедурі. Ви можете мати алергічні реакції на імплантати або алергічна реакція на анестезію. Там можуть бути м’які набряки та синці протягом перших трьох до семи днів. До лікування, не рекомендується приймати аспірин або протизапальні препарати, і якщо ви курите, то передбачається, що ви кинули палити, принаймні за два тижні до процедури. Люди з діабетом, порушення кровообігу, серця, легенів або печінки, дим, або ті, у яких є сімейна історія згустки крові мають підвищений ризик розвитку ускладнень. Дискусія про історії хвороби є життєво важливим.