губи ін’єкції отримати інформацію і знати його переваги

Якщо ви хочете змінити свій зовнішній вигляд шляхом зміни однієї особи особливість, губи ін’єкції може робити цю роботу. Повні губи вважаються ознакою молодості, як жінки зазвичай втрачають в обсязі їх, оскільки вони старіють. Будь один губи дуже тонкі або обидва, ця процедура є простий спосіб поліпшити одну особливість, і виглядати молодше років.

Деякі люди народжуються з тонкими або асиметричні губи, але вони не повинні жити з нею довго через цієї процедури. Більшість лікарів використовувати ін’єкційні наповнювачі, і багато з них пов’язані з використанням жиру або тканини з вашого власного тіла. Якщо ви шукаєте природний метод, зверніться до хірурга про ці типах.

Autologen є тільки один вид губ хірургії ін’єкції, яка використовує вашу власну тканину, щоб заповнити в цьому районі. Цей метод використовує колаген витягають з вас, а потім відправляється в лабораторію, щоб покласти його у вигляді ін’єкцій. Це в кінцевому підсумку буде засвоюється організмом, так що ефект не буде тривати вічно, але ви завжди можете мати його зробити знову. Жир ін’єкції і щеплення схожі, але замість того, пов’язано з урахуванням жиру з інших частин вашого тіла шляхом хірургічного втручання до цієї процедури.

Якщо ви віддаєте перевагу синтетичних матеріалів вводиться в ході процесу, у вас є з чого вибирати. Колаген може бути вставлений, але це буде тривати лише одного до трьох місяців у більшості випадків. Ін’єкції зроблені з гіалуроновою кислотою, яка є складний цукор, який також може бути знайдений в організмі, які доступні. Інший метод, який може зацікавити є отримання жиру або колагену від померлих донорів, а не ваше власне тіло, яке означає, що ви не повинні мати будь-якої операції крім процедури ін’єкції губ.

На щастя, існує декілька ризиків з цією операцією, а ті, які дійсно існують, залежить від обраного методу. Наприклад, при використанні бичачого колагену несе ризик алергії, при використанні тканини від померлих людей не стимулюватиме алергії, але ваше тіло може відхилити його. Крім того, якщо ви вирішили мати свій власний введений жир, вам знадобиться ще один тип операції для його отримання, що збільшує ваші ризики.

Хірургії губ ін’єкції є відмінним способом, щоб виглядати молодше років. Навіть якщо ваша мета просто зробити ваші губи більш симетричними, ви, ймовірно, буде задоволений результатами. Відновлювальний період становить зазвичай не більше ніж на кілька днів, що є невеликою платою зайняти роки від своєї зовнішності і додати до вашої краси.