Волосся різьби як метод видалення волосся

Волосся Threading стає все більш і більш популярним, як осіб пошуки нової спосіб видалення волосся. Процес можна зробити в домашніх умовах, якщо ви хочете, або ви можете отримати набагато краще процедура робиться через салон. Для тих, хто шукає новий метод видалення волосся, крім того, всі воском і гоління, волосся Threading може бути відповіддю для вас. Хоча мова йде про так болісно, ​​як віск, з її допомогою можна видалити тонке волосся, які ростуть по всьому тілу.

Ви будете використовувати нормальні нитки, щоб отримати роботу. Волосся будуть віддалені від кореня. Для дому метод, спробуйте наступне:

Використовуйте два фути швейних ниток. Вузол кінці, щоб зробити велике коло.

Тримайте його в обидві руки і завести її приблизно в десять разів, поки вона не виглядає як краватка-метелик. Завівся частина повинна бути в середині.

Тепер, розташованих пальців однієї руки, так що рана частина переміщується в інший. Практика переміщення вперед і назад, протягом декількох хвилин.

Чергуйте пальці, що ви рухаєтеся, поширення і закривати.

Практикуйте спочатку ваші волосся ноги, поки ви не навчитеся робити це добре.

Опора одну ногу, а ви сидите на стільці. Помістіть рани стороні різьблення на одній стороні волосся і укласти нитки з протилежного кінця навколо обох сторін волосся.

Перемістіть пальці, як ви практикували швидко. Волосся захоплює і витягнув з кореня.

Це в багатьох випадках доцільно дізнатися, як зробити волосся різьби, спостерігаючи хтось інший зробить це. Так що, можливо, ви повинні інвестувати в салоні процедуру в перший раз, так що ви можете навчитися. Так, це трохи боляче, і так це буде необхідно зробити кілька разів, але цей процес є одним із способів для вас легко відбиватися небажаного волосся. Як тільки ви навчитеся це робити, ви будете робити це краще. І, так як немає ніяких реальних ризики використання волосся різьби немає причин, щоб не насолоджуватися цим.