оливкової олії особи миючі засоби – смертельна помилка виявили і як можна цього уникнути

Багато компаній додаванням оливкової олії у свої продукти догляду за шкірою. Ви могли б знайти це трохи дивно, але факт в тому, що оливкова олія особи миючі засоби, ніяк не краще, ніж інші особи миючі засоби. Дізнайтеся наукові факти в цій статті.

Найбільш Основною причиною цього є те, що оливкова олія не володіє очисними властивостями. Це добре, як зволожуючий крем або пом’якшення шкіри, але, наскільки стурбовані миючих засобів, додавши оливкова олія просто маркетингова стратегія компаній, щоб продати свою продукцію. Невелика кількість оливкової масла не робить помітної користі для шкіри.

Більшість косметичних компаній також використовувати безліч синтетичних хімічних речовин в своїй продукції, які є надзвичайно небезпечними для здоров’я. Ось деякі з них, які вам слід уникати –

Акриламід – дослідження показали, що він грає величезну роль у виникненні пухлин молочної залози.

Парфуми – вони можуть ставитися до більш ніж 4000 видів синтетичних хімічних речовин, які використовуються для створення гарного запаху в косметичних продуктів. Вони впливають на центральну нервову систему і викликати такі проблеми, як гормональні порушення, гіперактивність, дратівливість і депресія.

Парабени – вони найбільш часто використовуваних консервантів тому що вони дешеві. Вони є канцерогенами і викликають дратівливість, висипання і ракових пухлин молочної залози!

Деякі інші шкідливі хімічні речовини, щоб уникнути є мінеральні масла, нітрозамінів, спиртів, триклозану і фенольної карболової кислоти.

Загалом оливкова олія особи миючі засоби, переваги оливкової олії витирали в результаті небезпечних хімічних речовин використовували. Крім того, вона не може бути використана людьми всіх типів шкіри – особливо жирної шкіри людей.

Кращий підхід для ефективного очищення, це подивитися на продукти догляду за шкірою, які містять натуральні рослинні активні інгредієнти, які є науково доведено в їх анти-старіння шкіри і можливості омолодження.

Переконайтеся, що з двох – одне, що вони повинні бути вільні від будь-яких типів синтетичних хімічних речовин і два, натуральні інгредієнти повинні бути як мінімум в 50%-ної концентрації, так що вони можуть дати кращі результати в здоров’я шкіри.

Це гарантує, що ви отримаєте краще очищення шкіри без будь-яких побічних ефектів. Подивіться на передній край натуральних інгредієнтів, таких як Cynergy TK, вакаме, нано-Lipobelle H EQ10 і активний мед Манука в кращих миючих засобів.

Вони науково доведено, що підвищення молоді даючи білків колагену і еластину. Вони не тільки очищають шкіру, але вони роблять його молодше, активні ферменти і життєво важливих поживних речовин. Вони оживити шкіру глибоко і зробити її молодою, гладкою і вершковим кольором обличчя.

Відвідайте мій сайт, щоб отримати більш глибоке розуміння на краще оливкова олія особи миючі засоби. Дізнайтеся більше таких дивовижних природних інгредієнтів, які ви повинні виглядати в кращих особи миючі засоби, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.