Luminess повітря аерографа макіяж

Як і багато пані, в якийсь момент у вашому житті, ви, ймовірно, відкрили жіночий журнал і питає, якщо моделях побачити всередині цього дійсно є такі вади вільної шкіри в реальному житті. Їх секрет краси часто вони використовують косметику аерографа.

Повітряні кисті макіяж існує вже досить довгого часу. Однак ці продукти часто була доступна тільки для моделей, актрис і дуже багатий. Останнім часом, хоча компанія створила побутової аерографії косметичні рішення з ім’ям Luminess повітря Таким чином, жінки в усьому світі можуть мати точно такий же бездоганний вигляд.

Я купив мій Luminess Повітряна система один раз бачачи рекламу по телевізору. Він виявився одним із мудрих речей, які я коли-небудь робив. Пару осіб прокоментував, наскільки приголомшливий моя шкіра стала і лише деякі з них навіть запитав, якщо я переніс операцію.

Я спочатку думав, що аерографія на макіяж це те, що можуть надаватися в майбутньому. Але це доступно прямо зараз, і замінює традиційні методи макіяж, який використовує сухий порошок і рідина системи Фонду.

Я дійсно поняття не мав, наскільки гнучкими аерографія системи можуть дійсно бути. Використання аерографа системи ви могли Аерограф на основу, рум’яна або бронзатор, тіла макіяж, а також зробити тіло спреї. Я дізнався, що вона також може бути використана для покриття татуювання.

Якщо ви приватна особа, що ніколи не пробувала сесії аерографа макіяж, ви б дійсно бути прийняті назад з системою повітряного Luminess. Ви будете в кінцевому підсумку виглядає більш молодий, бачачи, що аерографія макіяж буде легко приховати будь-які недоліки на шкірі. Це включає в себе зморшки, плями, шрами і будь-які додаткові недоліки.

Після Luminess Повітря було нарешті доставлений, я почав пробувати його. Спочатку, я був досить повільним при обприскуванні на аерографа макіяж. Раніше я боявся, що я хотів би зробити помилку, якщо я пішов занадто швидко. Однак я врешті-решт заспокоїлася з ним і в даний час я встиг закінчити макіяж швидше, ніж він прийняв раніше. У результаті, в даний час не тільки мій макіяж бездоганним з’являються, але я не тримати інших чекаючи, поки я закінчу надягати мій макіяж.