є розробником сумку хороше співвідношення

Останнім у моді лють дизайнером сумок. Здається, все від вашої подруги, щоб ваша сестра-в-законі хоче бути модним з сумкою Burberry. Але так як ми знаємо, дизайнерські сумки, як правило, дуже дорогі, питання, яке ми повинні задати, ми витрачаємо наші гроші з розумом?

Очевидно, що більшість людей в країні на сьогоднішній день отримати свої гроші через важку роботу. Вони повинні знати, якщо сумка Бетсі Джонсон варто просторі. Чи будуть вони отримати повну вартість натомість? Коротка відповідь, та вони стоять. І чому це так?

Існує ніяких сумнівів, частина вартості дизайнер сумочку це ім’я на етикетці. Але вірно також і те, що ви збираєтеся платити за якість вбудованих у фірмових продуктів. Кращі сумки зроблені Дуні і Бурк або Pratesi буде включати тільки кращі шкіри на ринку.

Ось підказка, тонкі шкіряні сумки мають тонку підкладку. Дешевше сумки не буде. Виробники з більш низьким вмістом продуктів шукати всі можливі шляхи для зниження витрат. Дешевше сумки мають низькосортних накладок і низькосортного обладнання на них. Ви витрачаєте свої гроші. Топ повна шкіра зерна прийшов зверху приховує класі і не мають недоліків. Це природне зерно надзвичайно довговічні. Він просто не зношується і більше років використання, темніє в повному красивих патина на різних стадіях. Повний детальний сумки часто робляться з шкур молодняку ​​великої рогатої худоби і цінуються за їх гладку текстуру і прекрасним якістю.

Так ви отримаєте повну вартість за ваші гроші. Коли ви купуєте сумку або гаманець зробив Марк Джейкобс або американського Заходу? Відповідь: так. Ви будете купівлі штраф гаманець або сумку якості, що ви можете пишатися.