як використовувати масло ши для проблемних зон шкіри

Ви можете помітити, що навіть якщо ваша шкіра зволоженою і здоровою, ви будете мати “проблемних областей. Зазвичай, ваші коліна, лікті, щиколотки і ступні відчувають наслідки сухої шкіри найбільше. Це може бути досить незручно, особливо якщо ви фліп флоп виду людини. Є деякі дійсно важливі речі, які ви можете зробити, щоб піклуватися про цих областях, щоб вони були, як м’яко і гідратованих як інша частина вашої шкіри.

Важливо, щоб зволожити цих областей, і ви, швидше за все, потрібно зробити більше, ніж ви зволожують решті частини вашої шкіри. Щодня це гарна ідея, і в міру необхідності, навіть краще. Використовуючи багатий і густий зволожуючий крем на ці області буде тримати їх зволоженою набагато довше, ніж легкий зволожуючий крем деякі люди використовують для іншої частини їх шкіри.

Масло ши є відмінним варіантом для цього. Вона має багату текстуру, яка сповнена відмінні вітаміни і поживні речовини, які виліковують суху шкіру, роздратовану шкіру, і грубої шкіри. Одна велика річ про використання Масло ши є цілющими властивостями, які він містить, яка бореться сухої шкіри. Це багатий крем, який вбирається в шкіру проблемних зон і зцілює його. Він містить переваг, які допомагають з роздратуванням, а також. Інші речі, які можна зробити, щоб зупинити сухої шкіри, особливо в проблемних зонах може бути простіше, ніж ви думаєте. Один з них, щоб переконатися у ванну води не дуже жарко. Так, я відчуваю себе чудово, щоб ввібрати в гарячій парної лазнею, але температура дійсно має значення, коли мова заходить про вашу шкірі. Якщо ваша ванна вода занадто гаряча, вона може дійсно несуть на шкіру, висушуючи її ще гірше.

Взимку наші лікті, ноги, щиколотки і коліна дійсно може відвезти нас з розуму. Одна велика річ ви можете зробити для ваших ніг є гладкою на щедру кількість крему, як масло ши і місце деякі товсті шкарпетки на час сну. Це дає йому шанс дійсно вбратися в сухий і потрісканою шкіри ніг і зволожують. Коли ми спимо, коли наш організм одужує всякому разі, так надаючи йому додатковий імпульс, це відмінна ідея.

Замовчування цієї шкіри в зимовий час також доцільно. Холодне повітря і вітер можуть висохнути шкірі так само, як гаряча ванна, і у вас також є шанс отримати “Burn” вітру на цих областях. Це більше, ніж просто дратує, це боляче. Переконайтеся, що ви прикрити і нанести зволожуючий крем для проблемних зон тримати зволоженою. Ви також можете перевірити ваше мило, щоб побачити, чи є в ньому інгредієнтів, які сушать шкіру. Просте зміна до природних чи м’якого мила може допомогти з проблемами, як це. Використовуйте поради та ідеї вище для гладкої, зволоженою і м’якої шкіри на всьому!

Додаткові відомості про Масло ши відвідати Чисто Ши на http://www.purelyshea.com/