це все ще гра ароматів жінки

Для ароматів років дизайнером, де області жінок з переважною більшістю сучасних ароматів розроблений з ними в розумі. Була справа, що було це переважна думка, що аромати повинна призначатися в першу чергу для однієї дуже простої причини. Тобто, де ринок для пахощів вважалося жити і виробники, здавалося, не думаю, що було життєздатного ринку продажу спеціально для чоловіків.

Однак в останні роки це сприйняття, здається, був розбиті, так як воно стало більш очевидним, що існує великий ринок у виробництві ароматів виключно для чоловіків. Очевидно, що завжди був ринком для гоління, але це тільки останнім часом, що він був на ринку в тому ж масштабі, як жінки в різних областях.

Телевізійна реклама, можливо, є найсильнішою ЗМІ для аромату компаній. Вони проводять рясне кількість грошей на рекламу час прості показуючи рядок відомих знаменитостей. У той час як ми все ще головним чином побачити оголошення для жіночого ароматів, Є все більша кількість оголошень, таких, як пригодницький Показуючи Davidoff Еван МакГрегор і різні оголошення харчування для обох статей.

Спектр ароматів саме по собі показує швидкий перехід в це буття небудь ринку для чоловіків і жінок. Прогулянки навколо будь-якого продавця, ви побачите, що є набагато більше, ніж після гоління доступні раніше було як магазини знають, що вони будуть мати можливість для переміщення великих обсягів акцій, спрямованих на чоловіків. Частково через те, що відсоток чоловіків, які отримують після гоління в якості подарунків підскочила в останні роки.

Мова йде не лише на продаж кінця спектра, що виробники почали готується до чоловіків. Виробничий процес не часто сильна область для участі чоловіків. Багато чоловіків-знаменитості взяли на роль особи їх аромат або навіть брали участь від стадії проектування. Sean John (або P Diddy), є наочним прикладом чоловічого успіху рекламованого лосьйону після гоління. У той час як Джейд Гуді духи прийшли б, як не дивно, Девід Бекхем після гоління було явно менше очікуваних.

Вона стає все більш і більш очевидним, що світ ароматів виробництва стає все більш рівномірно розподілені ринку. У той час як жіночий аромати, швидше за все, завжди буде популярна, вона є чоловічий аромати, які на підйомі.