скільки коштують грудні імплантати

Збільшення грудей є однією з найбільш поширених процедур пластичної хірургії виконуються пластичні хірурги. Більше ніж будь-який інший процедури, пацієнти, як правило Сортування за ціною при розгляді збільшення грудей. Кожен пластичний хірургії реєстратор відповідає на питання “яка вартість збільшення грудей?” на майже щодня. Пацієнти рідко покупки для косметичної хірургії обличчя таким же чином. Насправді, висока ціна за підтяжки обличчя часто інтерпретується (іноді точно і іноді помилково) як кращу якість. Причини відмінностей у значній мірі пояснюються віку та соціально-економічного статусу пацієнтів, зацікавлених у цих процедурах. Збільшення грудей пацієнти, як правило, молодше і менш матеріально забезпеченими. Пацієнтів, яких мали збільшення грудей розмова, часто багато, про різні аспекти їх процедури. Пацієнти, як правило, знає, що збирається ставки для збільшення грудей і подивіться на “знижки”.

Витрати Збільшення грудей

Вартість грудних імплантатів значно варіюється в діапазоні від близько 4000 до 12000 доларів, в середньому близько $ 7100. Основними факторами, пов’язаними з цієї різниці цін є географічне положення, досвід хірурга і тип імплантату використовували. З них, географія відіграє найбільшу роль. Так само, як ціна на будинок, або навіть гамбургер значно дорожче, в різних частинах країни, це вірно для косметичної хірургії, а також. Як правило, вартість збільшення грудей слід вартості життя – як правило, дорожче на узбережжях. Наприклад, витрати на збільшення грудей в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта області (де автор практики) становить близько $ 4000 – $ 5000 за сольові імплантати і близько $ 1000 більше для силіконових імплантатів. У Каліфорнії, Майамі і Нью-Йорку, ці витрати, як правило, майже в два рази. Здорова конкуренція також приносить до зниження цін у деяких районах країни. Наприклад, у Лас-Вегасі і Солт-Лейк-Сіті, кількість пластичних хірургів на душу населення дуже висока і вартість збільшення грудей відповідно низька.

Компоненти збільшення грудей ціни

Хірурга збори – $ 2000 до $ 6000. Це плата, яка варіюється в найбільш географічно. Пластичні хірурги з великим досвідом і навчання часто стягують вищу ціну.
Фонд плата – $ 0 до $ 2500. Щоб зменшити або усунути цю плату, багато пластичні хірурги оперують з операційного залу офісу.
Імплантати – $ 1000 до $ 1300 для сольових імплантатів, $ 2000 – $ 2400 для силікону. Як правило, ця ціна не змінюється в різних регіонах країни. Лікарі яких використовують більш імплантати часто отримати кращу ціну.
Анестезія – $ 100 до $ 1000. Практично всі пластичні хірурги або анестезіологи використовувати CRNA для анестезії. Анестезіологів більш високу процентну ставку, ніж КДРН, в цілому. Щоб скоротити витрати, дуже невелика кількість пластичних хірургів використовувати РН керувати легше рівень седації.
Безпека і задоволення більш важливі, ніж вартість

Хоча багато пацієнтів часто вирушають на пошуки пластичного хірурга для збільшення грудей, виходячи з цін, це не повинно бути головним чинником. Хоча збільшення грудей, це дуже поширена операція, він як і раніше дуже серйозна операція. Тягар погано виконуються збільшення грудей може переслідувати пацієнта на все життя. Багато пацієнтів намагаються знайти кращий “угода” для їх збільшення грудей тільки платити набагато більше за їх перегляд. Найкращою гарантією для пацієнта, щоб переконатися, пластичний хірург сертифікована Американським радою з пластичної хірургії. Це не гарантує хороший результат, але гарантії, що робить хірург належну підготовку і слід строгому кодексу професійної безпеки та етичних норм. Пластичний хірург повинен мати великий досвід роботи з збільшення грудей, не повинні приймати ніяких ярликів на безпеку пацієнта, і пацієнт повинен відчувати себе дуже комфортно з ними. Ці фактори мають набагато більше значення, ніж ціна.