ніг до голови – 12 простих порад здоров’я

1. Ви можете зберегти обличчя здоровим і зморшки безкоштовно шляхом їх регулярного чищення з м’якого мила. При регулярному застосуванні крем для обличчя зволожуючий вночі дуже корисна, але повинна супроводжуватися регулярного очищення вранці. Відбілювач слід уникати. Упаковка з йогурту, грам борошна і куркуми допомагає в стягує шкіру і бореться з будь-якою інфекцією. Ви повинні ставитися прищі Негайно, але під керівництвом лікаря. Ніколи не слід увірвалися прищі, так як це може призвести до інфекції і постійних слідів на обличчі.

2. Блискуче волосся можуть бути досягнуті з повільним масаж шкіри голови з використанням вас під рукою. Отримання достатньої кількості вітамінів А і D допомагає в підтримці хорошого волосся. Слід уникати непотрібний використання волосся штампів і суворих шампунів. Лупи та будь-які інші інфекції шкіри голови повинні бути швидко лікувати.

3. Ви можете піклуватися про своє бачення, прийнявши ці прості звички. Вітамін А допомагає у поліпшенні зору і запобігає курячу сліпоту. Вітамін А можна приймати регулярно, споживаючи свіжі фрукти, рибу і листові овочі або приймати таблетки вітамінні добавки.

4. Тримайте ваші вуха чисті й сухі. Не слід намагатися видалити вушну сірку форму, натиснувши на палички або скріпки. Віск є з певною метою, і якщо він отримує вбудований до клопітно рівні, то зверніться до лікаря.

5. Усні та гігієни порожнини рота в основному залежить від регулярного чищення і чищення звички. Виразок у роті, якщо не через герпесу, то в основному через брак вітамінів групи В і отримати зазвичай вилікувати багато фолієвої кислоти.

6. Кислотність і палаюче серце можна вилікувати, вживаючи чашка холодного молока разом з двома бананами. Якщо у вас є вживати алкоголь, то ніколи не робить так з порожнім шлунком.

7. Не паліть і тим більше, не піддавати себе вторинному димі. Чи не спати в закритому приміщенні, який має безліч домашніх тварин і рослин. Перейти на ранкові прогулянки і дихати свіжим повітрям.

8. Тримайте ваш кишечник чистий. Це може бути досягнуто шляхом регулярного споживання листових овочів і волокнистих продуктів. Таблетки очищення кишечника слід уникати, і тримали в якості останнього засобу.

9. Регулярні фізичні вправи, такі як біг, біг підтюпцем, ходьба і т.д. дуже корисно в підтримці доброго здоров’я.

10. Пийте певні суми виведення води в залежності від сезону. Взимку один вимагає менше води, але в літній час або, коли ви робите багато фізичної роботи, пити більше води.

11. Повністю уникнути зловживання наркотиками або будь-який інший звикання ліків. Уникайте самолікування і навіть без рецепта препарати не слід уникати, якщо це необхідно.

12. Фізичне здоров’я може бути відображенням вашого психічного здоров’я. Потрібно тримати в пам’яті здорового і цілеспрямований характер. Для цього, маючи віру в щось або хтось може бути дуже корисно. Ви можете вірити у свою релігію або секту. Ви можете вірити в вашу мать, священик чи вчитель. Зберегти щасливу, чистим, добре освітленим середу в офісі і вдома.