лазерне лікування краси

Частоти лазера, застосовуються для нашого тіла може отримати фантастичні результати, і приносить магічні зміни. Більшість з цих методів лікування є дуже дорогими і вимагають частого відвідування, щоб отримати бажаний результат. Деякі з популярних косметичних процедур лазерної перераховані нижче.

акне
Для акне і спотворюють рубців, різні терапії, такі як пульсуюче світло і спливають на поверхню. Імпульсний світло має тенденцію, щоб вбити бактерії і зменшує вироблення шкірного сала з ваших залоз, усунення проривів після декількох процедур

Шліфування римейки поверхневий шар шкіри, і утворюють гладку, без рубців шкіри для отримання після лікування лазером. Багато пацієнтів вважають, акне ці процедури дуже корисні, а інші знайшли їх мінімально ефективною.
Терапія вен і лікуванні колагеном
Для темних або видимих ​​вен, лазер використовується для видалення поверхневих капілярів і стерти видимість вен від вашої шкіри.

Це може зажадати кілька процедур, але він ефективний. Деякі види лікування поєднуються з ін’єкції колагену або інші види лікування. Запитайте свого лікаря про деталі.
Лазер може бути використаний, щоб стимулювати колаген шкіри, викликаючи її виробляти більше. Кілька лікування не потрібно. Це неінвазивний процедура, і використовується для заміни ін’єкції або імплантату.
Татуювання і видалення волосся
Лазери можуть видалити пігмент під шкіру і дайте йому бути фагоцитируются і татуювання. Лазер призначено фолікул шкіри пацієнта, його спалювання в корені, під поверхнею шкіри. Оскільки лазер має здатність досягати коренів волосся, світловолосі люди можуть знайти лікування більш підходящим, ніж темношкірі люди можуть. Видалення волосся потрібно до 10 процедур, зокрема, області, щоб видалити ріст волосся на обличчі, спині або в будь-якій частині тіла.
стерти вікові плями
Fraxel лазер використовується для шліфування, в якому шкіра відновлюється теплому світлі. Лікування проводять в частих сесій лікування про мінімальну площі шкіри, у той час, дозволяючи для ремонту.
Є багато переваг для лазерної шліфовки Fraxel: вона видаляє зморшки і навіть зморшки, видалити коричневі і пігментних плям, і зробити власне виробництво шкіри колагену забезпечити поліпшення тонусу шкіри.
Є два типи лазерного шліфування Fraxel, Fraxel Fraxel відновлення та ремонту. Як показує той же результат, Fraxel відновлення потрібно декілька процедур. Fraxel Ремонт лазерних вимагає менше сесій і ремонт протягом майже 4-5 днів після обробки. Коли вибирають для цього лікування, що дозволяють двох до чотирьох тижнів, перш ніж робити інше лікування. Це FDA схвалено. У деяких випадках почервоніння, набряк і лущення, може статися.
підвищують тонус шкіри за допомогою лазера особи
IPL означає інтенсивного імпульсного світла і в основному відома як фотографія особи Laser. IPL використовує імпульси інтенсивного світла для відновлення шкіри. Найкраще, щоб зробити шкіру навіть, створюють блиск, а зробити його більш молодою. Цей масаж стимулює власне виробництво шкіри нового колагену для поліпшення шкіри texture.IPL включає в себе кілька процедур, що в основному 4:57 сесій щоб побачити результати. Кожна сесія має тривалість близько п’ятнадцяти хвилин.
Це FDA схвалено. Іноді, особа може виглядати горіла протягом одного-двох днів IPL не рекомендується для темної шкіри обличчя.