догляд за нігтями Поради – на кінчиках ваших пальців

Ми всі роботи, щоб отримати блискучі волосся, сяюча шкіра і стрункі тіла в той час як останнє, про що наш порядок денний, щоб піклуватися про нігті. Більшість з нас думають, що отримання педикюр і манікюр робиться раз в той час і застосуванні nailpaint це все, що потрібно піклуватися про нігті. Тим не менш, важливо, що ми знаємо, що якість наших нігтів, щоб ми могли піклуватися про них і зберегти їх здоровими.

Нігті приходять в самих різних форм і розмірів. Деякі з них мають дуже довгий нігтьового ложа, інші широкі і короткі, створюючи ілюзію більш короткий цвях. Ви не можете зробити багато про те, де ваші нігті починають рости на ваших руках, але ви можете формувати цвях, як він росте. Коли нігті коротше, повторює природні лінії кінчика пальця, так що ви будете мати округлі нігтя.

Ваші нігті зроблені з шарів, і якщо ви починаєте зигзаг подачі над вашими нігтями, вам буде тягнути до різних верств, і ви будете в кінцевому підсумку з подрібненої нігтів. Файл, що йдуть в одному напрямку з Радою. Якщо ви подаєте до кінчика, а потім зберегти всі ваші удари в тому ж напрямку. Використовуйте нігтів масло, яке призначене для втирається в нігті, кутикула ліжко, і кутикулу. Це допомагає зволожувати нігтя і ліжко, і тримає ламкість нігтів в зимовий період.

Для акценти на сухому полірованими нігтями, а з використанням тонких кистей або аерографи, спробуйте різні кольори гелевих ручок. Можливо, вам доведеться перевірити кілька брендів і навіть однієї марки, кольору, щоб побачити, які з них є непрозорими на верхній частині нігтя кольору, але як тільки кольори сухий, чіткий покриття зафіксує квітів, і ви можете зробити багато унікальних дизайнів з ними. Якщо ви зробите помилку, ви можете стерти її за допомогою вологої тканини і почати все спочатку, без змазування.

Базове покриття забезпечує поверхню для нігтів кольору дотримуватися. Вона забезпечує більш товсту базу для нігтів, і більш високий рівень захисту для нігтів, і це допомагає тримати цвях від отримання фарбуються за кольором для нігтів. Сендвіч техніку базовий шар, колір, і пальто збільшує час ваш манікюр буде продовжуватися.

Ви можете отримати штучні нігті наноситься аерографія конструкцій на них, є аерографія конструкцій додано в ваш штучні нігті, або мати аерографія конструкцій застосовується до ваші власні нігті. Аерограф конструкцій в основному такі ж художній прийом використано в оформленні автомобілів або футболки. Кисть, яка застосовує фарби контролюється за невеликий повітряний компресор і компресор повітря штовхає фарби в тумані, що тоді регулюється різними радам, щоб отримати різні ефекти.

Трафарети іноді також використовується. Французький манікюр розроблені, щоб зробити ваші нігті виглядають природно, може бути, з тонким шаром прозорого лаку. Насправді це білий лак застосовується до біле частина нігтя, а потім блідо “мити” застосовується до весь ніготь, що охоплює білі області також.