гелеві нігті – основи для ідеального педикюру

Педикюр це процес прикрашати свої ноги і нігті. Педикюр по суті включає в себе очищення, пілінг, зволоження і масаж ніг і нігтів, зберігаючи їх чистими і вільними від будь-яких бактеріальних, грибкових інфекцій і розладів.

Для виконання педикюру вам потрібно наступне:

• Пилка для нігтів з зернистістю близько 180, як нігті на ногах грубіше.

• Orangewood палицю або кутикули штовхача

• Когтерез

• зволожуючий крем, відлущуючий крем, ароматичні масла, пом’якшення кутикули

• Чисті рушники махрові

• ванни для ніг ванна з або без масажер

• Спа-стільці, джакузі, деякі розслаблюючі музичні компакт-диски, квіти, свічки для СПА-педикюр досвід.

• Роллінг кошик забезпечені дезінфікувати інструменти та інвентар, ватяні диски, лак для нігтів, ніг сепаратори так, щоб лак для нігтів не розмазати.

• Клієнт профіль так, що ви не до кінця виконавських масажу або процедури, які можуть поставити під загрозу здоров’я клієнтів. Також не виконати педикюр, якщо шкіра в синцях, є виразки або видимих ​​інфекції нігтів
Процедура:

1. Видаліть старий лак / емаль від цвяхів і протріть нігті чисті. Файл цвяхи тримати їх округлі через край і у формі з ніг. Вирізати акуратно через будь-які кути до кінця.

2. Замочити ноги у ванні або джакузі яка має теплу мильну воду і деякі кристали морської солі. Також додати вітамін Е та інші ефірні масла. Замочити протягом 5-8 хвилин. Це пом’якшить грубу шкіру, а також розслабити ноги.

3. Відлущування – Зніміть одну ногу з води і помістити акуратно на рушник. Візьміть щедре кількість відлущуючий скраб і масаж на ноги піклуючись, щоб зосередитися на сухі грубі області. Загорніть у рушник і не промокають розшаруванням пішки. Повторіть цю процедуру пілінгу з іншою ногою.

4. Застосувати кутикулу крем для розм’якшення кутикули, а потім підштовхнути їх назад обережно апельсинову паличку. Видалити зруйнований мертвої шкіри з кутикули кліпер. Не турбувати живу тканину, яка з’єднує нігтьової пластини в нігтьове ложе. Повторіть з іншою ногою.

5. Скраб для ніг з нігтями щіточкою ретельно на верхній, так і нижній.

6. Видалити черствим шкіри або мертву шкіру створили під ногами зернистістю веслом файлу висотою не менше 80 одиниць. Якщо ви використовуєте лезо, щоб видалити мертву шкіру бути дуже обережними, так що ви не до кінця різання живої тканини.

7. Масаж нижньої частини ніг, ступні і пальці ніг із зволожуючим лосьйоном протягом 5-7 хвилин. Це дозволить розслабити клієнта і поліпшити циркуляцію крові. Видаліть надлишки мила або вологи, витираючи з теплим вологим рушником.

8. Підготуйте нігті для застосування польських шляхом розміщення ніг сепараторів або прокату тканини між пальцями. Застосуйте базовий шар і дати йому висохнути. Потім нанесіть тонкий шар емалі і дайте йому висохнути. Нанесіть другий тонкий шар і після висихання запечатати його з застосуванням верхнього шару.

9. Ретельно вимийте і продезінфікуйте всі свої інструменти та інвентар. Знищити всі Одноразові продукти як тканини, сепаратори та ін і порожні і чисті ванни для ніг.