воно марно, щоб піти на косметичну хірургію

Це марно, щоб піти на косметичну операцію? Це залежить від причин, які мають один при виборі таких операцій. Косметичні операції, як випливає з назви, це робиться для косметичних причин або у вигляді звичайного донести, це зробити один виглядати краще. Звичайно, виглядає краще може означати, що для марнославства причин або це також може означати, щоб виглядати нормально; операцій зі збільшення грудей можуть бути використані, щоб допомогти людині відновити своє тіло після аварії.

Є багато чоловіків і жінок, які вирішили піти на косметичні операції тому що вони хочуть більш високий ніс, плоский живіт або більш визначений телят і т.д. Ці причини є суто марнославства. І якщо хтось скаже інакше, я б назвав його або її брехухою. Але це не означає, що це етично неправильно шукати косметичні операції для марнославства причин. Я просто кажу, що ми повинні називати яблуко яблуком і не намагався приховати цей факт. Чи не Існує нічого поганого тут про те, марно, тому що суспільство вимагає, щоб ми були марні іноді.

Але є й багато людей, які вибирають косметичні операції тому, що вони народилися з деформацією. Вони також роблять це для марнославства причини? Насправді так, але вони роблять це, тому що вони хочуть бути в змозі вписатися в суспільство. Багато хто з них просто хочуть бути в змозі дивитися “нормальні”, щоб вони могли відчувати себе вільно бути навколо людей. Це етично правильно чи неправильно? Це не для мене чи когось судити, але якщо хтось має деформації і відчуває, що він або вона має виглядати, як усі, щоб відповідати я, я не бачу нічого поганого в цьому немає.

Будь-хто, хто робить таке велике рішення, щоб піти на косметичну операцію, ймовірно, має вагомі підстави для цього, і ми не повинні судити їх за це, навіть якщо це для марнославства причин.