Я кинув курити бур’янів, як кинути курити горщик для хорошого

Привіт, мене звуть Йоав і я курив зелений для близько 6 років. Я тепер був чистим для близько 6 місяців, і я не можу почати говорити вам, як чудово, що я відчуваю. У той час я курив горщик все, здавалося, “сірим” для мене, і тепер я можу, нарешті, по-справжньому насолоджуватися життям, і всі заходи, але зловживання наркотиками. Я пишу цю статтю, щоб не підштовхнути вас купити якийсь продукт, але запропонувати мотивацію і підтримку тим, хто відчувають ті ж проблеми і труднощі, як у мене.

Раптом все так барвисто і цікаво, я помічаю, всі види і запахи в зовсім іншій манері. Я відчуваю себе набагато краще інформовані і проникливі, як я можу, нарешті, по-справжньому відчути і оцінити всі різні аспекти життя. Хмара було остаточно знято з над моєю головою.

Якщо ви також “муфти”, яку ви повинні ставитися до того, що я кажу тут. Симптоми Марихуана насильства включають сплутаність свідомості, дезорієнтацію і загальна відсутність інтересу до будь-якої іншої діяльності. В принципі, ви можете тільки насолоджуватися курінням, і ніщо, здається весело без цього …

Я дістався до точки, де я курив на щоденній основі, я залишив свою роботу, і в основному нічого не робив, крім диму бур’янів весь день, кожен день. Я брав гроші у батьків і витрачати його на горщик, а не купувати одяг і їжу … Я не намічалося ніяких перспектив і впав глибше і глибше в депресію і тривогу.

Часом я відчував себе у відставку, щоб моя віра, кажу собі, бур’ян вже занадто багато в моєму житті, що їй судилося бути так вічно, але десь по дорозі я випробував просвітлення.

Я зрозумів, що повинен взяти під контроль своє життя, і знову захопити моє психічне свободи і незалежності, які були пограбовані від мене цієї згубної звички. Поступово я почав дистанціювання себе від всіх моїх приятелів (всі вони були користувачами очевидно), і почав подорож самостійно одкровення і заново винаходити.

Я читаю кожен шматок інформації, наявної на виведенні бур’янів, і спробував багато різних методів, щоб допомогти мені кинути палити. Я був так встановлений на моєю метою, що я, нарешті, знайшов програму, яка працювала на мене, і допоміг мені досягти мого бажання мати нормальне життя ще раз.

Я настійно закликаю вас зробити те ж саме, ви не могли б зрозуміти це, але ця звичка поступово руйнують ваше життя. Палити бур’ян має надзвичайно руйнівний вплив як над власним здоров’ям і благополуччям вашого близького оточення. По суті, його власне рішення, і я можу тільки сподіватися, що я допоміг підштовхнути вас в правильному напрямку.

Дізнайтеся більше про Weed Симптоми зловживання тут, а може бути, ви зрозумієте, чому вкрай важливо, щоб ви кинули курити якомога швидше!

Як я сказав, я використав конкретний спосіб кинути курити Бур’ян, ви можете спробувати його, як добре, але в кінцевому рахунку вам доведеться знайти все, що метод працює краще за все для вас. Незалежно від Вашого вибору, бажаю всім удачі в боротьбі з цією страшною залежністю-Ви не повинні соромитися, але ви повинні вжити заходів …