Як я можу позбутися від екземи

Екзема переслідує багатьох, залишаючи їх шрамами і бояться виходити на вулицю в громадському місці. Атопічний дерматит є технічна назва для цієї умови, але медичні іменування нічого не робить для зцілення і багато хто залишилися страждати болем в тиші.

Це стан шкіри жив з багато помилкових стереотипів, у тому числі старі казки, що якщо б ви були, щоб бродити навколо когось з екземою і дозволити йому чи їй доторкнутися до вас, ви б договір його самостійно. Ніщо не може бути далі від істини. Екзема є результатом умов, або внутрішньої, або екологічні і на щастя, можна лікувати, дозволяючи хворому життя нормального соціального життя.

Як ви можете лікувати екзему? Є багато варіантів, які доступні з хімічних речовин, вироблених в лабораторії, щоб зміни способу життя. Все це дозволить вам довести це фізично і психологічно травмує хворобу під контролем. Але який метод вибрати?

Ну, гідрокортизон була популярним вибором для багатьох років. Цей стероїд лікування застосовується у вигляді крему в постраждалі райони. Властивості гідрокортизон такі, що він контролює свербіж і запалення тісно пов’язані з екземи. Проте, слід зазначити, що якщо ви використовуєте гідрокортизону на тих же областях протягом тривалого періоду часу, не було б постійних змін в вашу шкіру. Ці зміни призводять до тонкій шкірі паперові, які легко розбиваються. Тепер, перш ніж керувати криком від вашого лікаря, коли вони пропоную вам спробувати гідрокортизон, що тривале застосування викликає таких побічних ефектів постійного відбувається за період десятиріччя. Якщо вам потрібне тимчасове лікування, ви, швидше за все, не буде відчувати тонкої шкіри.

Іноді, природні продукти, такі як ромашка, вівсяні ванни і більш гіпоалергенні зволожуючі креми можуть забезпечити полегшення. Слід знати, що екзема працює в порочне коло. Це означає, що чим гірше, тим гірше стає. Якщо ви можете створити перерву в циклі, усуваючи свербіж або відчуття сухості із зараженої зони, ваша шкіра буде мати часу, щоб залікувати і, можливо, усунення екземи всі разом.

Масло примули вечірньої був старий лікування, який містить речовину під назвою гамма-лінолевої кислоти. Гамма лінолева кислота, як відомо, мають м’яке позитивний вплив на запалену шкіру. Тим не менш, медична наука ніколи не довели ефективність цього лікування на екзему в офіційних медичних випробувань і тому ви не знайдете багатьох лікарів, які пропише на неї в якості відповіді на ваш екземи.

Китайський трав’яний терапії було показано, що корисно в справі викорінювання екземи, але знову ж у зв’язку з гомеопатичними природа цього підходу, він ніколи не був медично доведено як ліки або терапії екземи. Хоча було багато хворих екземою, які клянуться своїх позитивних властивостей в якості необхідного лікування в контрольній екземи.

Стрес є великий внесок у проблему екземи як стресові ситуації змушують тіло пожирають важливі поживні речовини, які необхідні для утримання здорової шкіри. Якщо ви можете керувати своїм стресом або усунення факторів екологічного стресу або підвищить вашу вітаміну В12, ви можете виявити, екзема зникає сама по собі.

Правильне харчування є також розгляд. Наприклад, прийом їжі моркву, додає важливі вітаміни і поживні речовини, необхідні для ремонту і технічного обслуговування шкіру, не кажучи вже про стрес зниження якості його змістом вітамінів. Однак не захоплюйтеся з морквою або більше каротину на основі овочів. Як надмірне з результатом у вас досягнення пожовклі блідість, яка виглядає майже як нездорове, як ваш оригінальний екземи.

Слідуючи попередні поради з контролю та ліквідації екземи, ви побачите, що проблеми, які тримали вас у суботу ввечері, коли ви повинні були з друзями буде повільно бути справою минулого.