Як лікувати екзему природно, з 8 рад

Є багато факторів, які відіграють важливу роль у тому, як лікувати екзему включає містить рівень стресу і здорового харчування. Якщо у вас високий рівень стресу, швидше за все, ваші екзема розгориться природно. Є певні продукти як гостру їжу і пити напої, як кофеїн і алкоголь погіршити стан. Нижче наведені 8 порад про те, як вилікувати екзему:

1 – ліки, які приймаються в усній формі частіше за все не антигістамінні препарати і кортикостероїди, як вони обидва полегшити свербіж, а також запалення, викликаного екземою. Є більш ніж антигістамінні препарати, але є й ті, які призначені тільки для рецепта.

2 – Інший варіант, щоб позбутися симптомів екземи є забезпечити, щоб ваша шкіра правильно гідратованих. Право moisturazer можете зберегти вашу шкіру гладкою і зволоженою. Тим не менш, є і товщі креми, які можуть домогтися більшого успіху в запобіганні сухої шкіри.

3 – Тримайтеся подалі від духів і інших речовин, аромат, тому що найчастіше вони мають активні компоненти, які будуть дратувати шкіру.

4-Коли ваша шкіра дуже суха, потрібно використовувати зволожуючий крем після душу, коли є ще деякі вологості на вашу шкіру. (Бажано без запаху типів)

5 – під час прийняття ванни допоможе в гідратації і зволожуючий шкіру. Але, додавши, колоїдні вівсянки і випічки соди на воду, яку ви будете використовувати, тим краще.

6 – Будьте впевнені, що ви будете використовувати теплу воду, так як це завжди було відомо, що гаряча вода може зробити шкіру сухою.

7 – Зверніть увагу на типи мила ви використовуєте на вашій шкірі, тому що сом з них можуть бути занадто суворими для вашої екземи.

8 – Якщо ваше оточення є сухе повітря, це було б ідеально, щоб додати зволожувач таким чином, щоб у нього можна додавати вологу в повітря.

У першу чергу, він ідеально підходить, що вам потрібно, щоб уникнути тригерів, тому що екзема є проблемної шкіри, що такий впертий і повторюється багато разів протягом життя. Щоб уникнути цього не сталося, ви повинні бути на оборонну сторону речей. Це краще для вас, щоб запобігти хворобі, ніж намагатися вилікувати його. Багато подразники можуть викликати цю проблему, щоб прорватися, і ви не хочете їх використовувати. Одяг і тканини всього лише кілька з тих подразників, які зроблять вашу шкіру свербіж. Тригери діапазоні від їжі, погоди, аромати для тканин і кожна людина буде мати різні тригери на те пішло. Таким чином, ви повинні бути обережні, і визначити, що саме викликає проблеми.

Є багато більш лічильника до рецептом ліки, які ви можете використовувати, але перш ніж що-небудь ще, подумайте, що ви можете зробити в домашніх умовах в першу чергу. Ви можете спробувати природний спосіб вирішення вашої проблеми, а не діяти в поспіху і шкодувати про це пізніше, тому що це насправді не допомогти вам. Замість цього, він зробив речі гіршого. Ви можете бути в безпеці, але ефективною в лікуванні цієї проблеми.