Гіалуронова кислота сироватки – що це таке

Організації охорони здоров’я рекомендують 8:55 порцій фруктів і овочів на день протягом збалансоване споживання вітамінів, мінералів і фитонутриентов – елементи, які важливі в боротьбі старіння. Тим не менше, не всі жінки споживають цю суму з різних причин. Це може бути через напружений графік роботи або незліченну безліч інших речей. Це де омолоджуючі продукти входите

Однак такі омолоджуючі процедури, такі як Ботокс і retsalyne так у минулому році. Догляд за шкірою компанії були битися на пошуки Святого Грааля уповільнення старіння і мільярдів доларів промисловості має значні інвестиції в наукові дослідження, які привели до нового передових продуктів і послуг.

Це може коштувати досить копійки, але новий інгредієнт проти старіння може бути ваш квиток на Фонтан молодості. Незважаючи на обіцянки інших на чолі з науковим відкриттям, багато з них виявили і довели, що справжня перлина проти старіння полягає в сироватці звані гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота сироватки є компонентом більшості антивікових продуктів у ці дні, він працює краще в зволожуючі креми. Читайте далі, щоб дізнатися більше по цій високо-ефективний інгредієнт.

типи

Гіалуронова кислота сироватки можуть бути віднесені або на водній основі або на основі ліпідів. Різниця між цими двома визначається його сумісність з типом шкіри. На водній основі гіалуронової кислоти сироватки високо-рекомендується для нормальної або комбінованої шкіри в той час як на основі ліпідів з них спеціально для людей із сухою шкірою.

властивості

Це дуже цікаво відзначити, що гіалуронова кислота сироватки, коли у воді, можете тримати його власної ваги на 3000 разів більше. Це дає її здатності давати дуже потужний зволоження шкіри. Більше того, так як гіалуронова кислота сироватки час випустили, інтенсивне зволоження вона може дати на шкіру може тривати довго.

ефекти

Використання продуктів з гіалуроновою кислотою сироватки дасть вам шкіри, які еластичною, м’якою і зволоженою. Ці результати дуже важливі для запобігання шкіри від того, прориви, що в підсумку призведе до інші ознаки старіння.