ідебенон – це ефективний інгредієнт проти зморшок

Idebenone є антиоксидант, який може бути знайдений у всіх аеробних організмів і відіграє важливу роль у створенні і підтримці клітинної енергії.
Він був використаний протягом більше 25 років в якості фармацевтичного препарату, але має на нещодавно став інгредієнта в продуктах зморшок. Кілька компаній по догляду за шкірою тепер продавати його як гарячим, новим проривом, а не як старший інгредієнт, який знайшов новий ринок.

Дослідники вивчили CoQ10 в 1970-80 для своїх цілющих переваг, в першу чергу в галузі серцево-судинних захворювань, вільних радикалів та інших пов’язаних з мозком розладів. У той час, дослідники підготовлені численні версії з’єднання. Більшість виявилися вельми неефективними або навіть небезпечними. Idebenone був одним з виключень і в даний час часто TOUTES як “краще Коензим Q10”.
Іншими Idebenone дослідження було доведено багато разів ефективніше, ніж вітамін Е в ліквідації вільних радикалів в неврологічній клітинах.

Хоча Idebenone тісно пов’язана з CoQ10 в структурі, є кілька відмінностей, що робить його кращим вибором для вирішення певних типів вільних радикалів особливо в результаті пошкодження викликані зниженням кровотоку.
Опубліковане дослідження 1995 р. по порівнянні з клітинної тканини зберігають ефекти Idebenone і коензиму Q10. Це виміряне декількох факторів, у тому числі ліпідів і білків, пошкодження, виробництво клітинної енергії в умовах гіпоксії (кисневого голоду навколишнього середовища).

Результати виявилися Idebenone бути вище Коензим Q10 на збереження тканини печінки, які були збережені до пересадки. Зовсім недавно CoQ10 було показано, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд ліній і зморшок. У результаті, деякі виробники догляду за шкірою вирішено, що CoQ10 похідні можуть забезпечити таку ж вигоду. Howevera багато роботи ще належить визначити, що краще, як зморшки боєць. Незважаючи на численні багато схожості відмінності існують також і поки є довгострокові порівняння Ідебенон CoQ10 і ми не будемо знати, який з них краще.

Ця невизначеність є спільним з новими чи “покращений” інгредієнтів зморшок. На щастя, це відсутність знань в основному пов’язана з його ефективність, а не його безпеку. Більшість дослідників погоджуються, що це з’єднання є цілком безпечним ASA зморшок інгредієнта. Вона була у використанні використання з 1970 року і підтримує великий послужний безпеки. Вона продається в США в якості доповнення до США без рецепта.

Ви можете чекати більше досліджень з ідебенон перш ніж намагатися його. Поки ви отримуєте хороші результати, використовуючи перевірені зморшок агентів, Навіщо міняти?. Але, якщо вони не працюють для вас, то ви могли б дати цьому продукту шанс.
Це, як правило, досить дорого, хоча ідебенон як самостійний інгредієнт не дуже дорого. Це характерно для агресивно просували або «нової» процедур, їх ціна буде часто включають в себе велику премію за обман. Ви могли б чекати, поки ціна не зводиться або його завжди можливість зробити свій власний крем ідебенон. Це може забезпечити гарну концентрацію і свіжості, яке є дуже важливим, оскільки з’єднання ламається швидко в присутності кисню.

Якщо ви спробуєте це, ви могли б розглянути можливість зробити пліч-о-пліч порівняння з CoQ10. Можна просто нанести один в кожну сторону від вашого обличчя і порівняти два, але дати інгредієнти принаймні шість тижнів для результату.