як кинути курити, щоб зупинити фарбування зубів

Куріння сигарет сприяє і підвищує шанси на фарбування зубів, а також збільшує шанси карієсу та інших захворювань, пов’язаних гумкою. Куріння може навіть збільшити шанси на рак у горлі і в роті, іноді залишаючи курцеві знівечив на все життя і без використання голосовий ящик. Хоча це може здатися, що страшні історії або тактики, щоб спонукати вас кинути курити, небезпека набагато більше, і фатальні, ніж просто отримання плями на перлинно білих, якщо ви курите.

Ви можете використовувати домашні засоби, такі, як випічки соди, лимонний сік і шкірку, щоб видалити частину плями, але якщо ви продовжуєте курити і використовувати ці інгредієнти, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку з побічні ефекти від надмірного використання цих домашніх методів. Хоча ці методи популярні для видалення плям на зубах, вони також мають побічні ефекти зачистки емалі з ваших зубів, отже, піддаючи вас можливість карієсу. В кінці дня своєї втрачати втрачати ситуації для курця, щоб видалити плями на регулярній основі, особливо якщо він або вона продовжує палити. Інший варіант, це відвідати стоматолога, але з часом ціни будуть досить дорогими, і вони будуть, ймовірно, чинити тиск на Вас, рекомендуючи, що ви кинули курити теж.

Навіть якщо ви, ймовірно, не хочуть це чути, кращим варіантом є, щоб кинути палити. Якщо ви використовуєте правильний метод або програми процес не повинен бути стрес або навіть болючим. Подивіться на це таким чином, якщо ви укладаєте договір пов’язаних з курінням раку останнє, що ви збираєтеся бути стурбовані є плями на зубах від куріння сигарет! Насмілюся сказати, вашою головною турботою буде решту вашого життя, і як довго це триватиме.