це герпес і як я можу позбутися від нього – як ідентифікувати, що у вас є герпес та поради

Я знаю, що герпес на розі мого рота, але є також невеликі виразки на внутрішній кут рота, прямо через шкіру, де мій герпес знаходяться на зовнішній стороні. Я не знаю, якщо вони з виразки, якщо вони герпес. Крім того, я використовую Blistex Medex губ на моєму зовнішньому герпес і подаю його дуже часто на мою біль. Як я можу позбутися цього, як зовні, так і всередині мого рота? Чи справді це герпес і як я можу позбутися від нього?

Якщо у вас також є герпес і хочуть позбутися від нього, ви можете спробувати поради я рекомендував у цій статті. Використовуйте герпес лікування, і очистити їх часто вони проясниться протягом декількох днів. Тримайте його в чистоті з витираючи її ватним тампоном і деякі перекису, щоб вбити бактерії. Тоді отримати деякі Abreva спеціально для герпесу. Потім нанесіть тонкий шар над ним і виразки на внутрішній губи теж. Це буде працювати великий і досить швидко, і повинні зникнути через день або два.

Існує доказ того, що мізерні Лізин може бути корисно для герпес, але це, як популярні це. Для лікування виразки ваші, ви повинні спробувати лосьйон Kleenex, коли витираючи ніс. Писк з них так різко на вашій шкірі!

Також я використовував Blistex) він працював в інших областях мого обличчя. Як ви вже знаєте, існують також природні засоби, які працюють просто відмінно. У керівництві я рекомендую нижче в цій статті є деякі великі та ефективні герпес природних засобів, ви можете спробувати.