професійні волосся ножицями

Професіонали завжди знаємо, що, AOS краще для клієнта, тому для досягнення оптимальних результатів у той час як ви зачіску чому б не піти на пару професійні ножиці волосся?

Волосся ножиці є одним з найбільш важливих інструментів для перукарні і використання неправильного пара може принести негативні наслідки для Ваших клієнтів і для вашого бізнесу. Є незліченна безліч брендів на ринку на вибір, і кілька видів ножиць, які змінюються залежно від того, як потрібно їх скоротити. Такі фактори, як сталь, леза, ручки і бренд всі важливі аспекти, які необхідно враховувати перед покупкою волосся зрушення, особливо в якості професійного мобільного пару, АОТ точно недорогий так що якщо ви, Aore збирається зробити такі інвестиції, які Ви, Äôll хочете, щоб переконатися, що це добре. Щоб допомогти вам у пошуках, щоб знайти свій ідеал професійного зсуву волосся, ось кілька порад і пропозицій, які можуть бути корисні під час вашого рішення.

Перше, що ви, Äôll хочете дізнатися про пару волосся ножицями в тому, яка сталь використовується і як вона була виготовлена. Для професійної якості, ви, хочете Äôll японської сталі, яка була підроблена, а не акторів. Японська сталь вважається найсильніший, найстійкіший і найгостріший серед інших. Це відбувається головним чином через методів, використовуваних при їх виготовленні яких ті ж, що використовуються для меча рішень. Тепер що стосується воліючи ковані ножиці ножиці по складу виконавців, це через додаткової міцності і довговічності, що відбувається з процесом кування в той час як лиття послаблює структуру ножиці і більш схильні до поломки.

Далі ви, Äôll хочете вирішити на лезі, і це може бути для регулярних різання, слайд різання, відводками, проріджування, і т.д. Є багато на вибір, і ваш вибір залежить від того, що вам потрібно. Більшість фахівців вважають за краще лезо, яке ідеально підходить для слайд різання, що це метод, який використовується для сучасних зачісок. Це лезо називається опуклим лезом краю, і це, AOS відомий серед салонів для своїх фантастично гладкою ріжучою кромкою і гостріше.

Що стосується ручки, ця відрізняється в залежності від, як ви тримаєте ножиці до стилю. Якщо ви, Aore лівшею потім шукати ножиці з пальцем отвір у верхній і великий палець в нижній частині, яка є протилежністю правшів зсуву. Більшість професіоналів люблять довгу ручку крана для його комфорту і легкості.

Нарешті, бренд, повністю залежить від вас, але якщо ви хочете рекомендація потім шукати Саки ножиці Katana, які можуть похвалитися японської сталі, опуклим лезом краю і подовжені ручки крана для вражаюче гладкою різання.