природні маски для обличчя

Існують різні варіанти масок для обличчя, щоб тримати вас і ваше обличчя здоровим і молодим. Ці маски для обличчя містять багато здорових і корисних речовин і необхідних вітамінів, які необхідні, щоб зберегти ваші шкіру обличчя сяючою. Ці маски для обличчя зміцнення шкіри, покращуючи її колір і шляхом очищення і зниження междоузлие. Особи пакети поліпшення циркуляції крові у венах особи. Ці маски для обличчя прості у використанні, і ви можете піклуватися про своє обличчя і шиї добре, як вдома.

Ефект будь-якої особи пачки на обличчі носить тимчасовий характер, так що це повинно використовувати маску від 2 до 3 разів на тиждень часу. Поєднання маска необхідна, щоб бути готовим, як раз перед його необхідно використовувати. Маска застосовується тільки на чисту шкіру і, що теж без косметики на шкіру. Перед застосуванням обличчя ви повинні будете взяти паровою лазнею з ромашкою, лайм, шавлія, м’яту і.

Якщо у вас суха шкіра, займає від 5 до 10 хвилин парова лазня, принаймні раз на два месяцев.Еслі у вас жирна шкіра, візьміть паровій бані близько 15 хвилин принаймні два рази на місяць.

Можна замінити парову баню теплі компреси. У теплий компрес, махровий рушник змочують екстракти різних трав і квітів. Тоді це вологим рушником поміщається в обличчя і шию ніжно і знаходяться в контакті, поки не стає холодно.

Існує необхідність у різних масок для різних типів шкіри. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте екстракт м’яти, пелюсток троянди, жасмину, ромашки, липи, листя малини, полуниці і чорної смородини.

Якщо ви сухою шкірою, ваша маска буде; суміш кропиви, подорожника, мати-й-мачуха, календула, алое, бородавка Сент-Джонсі, евкаліпта, бруньок берези і деревію.

Незалежно від того, який тип шкіри у вас є, ви повинні будете застосувати пакет в цілому обличчя і шию знизу вгору. Не наносіть маску навколо ваших століттях. Після нанесення маска лягти і дозволити пакет приблизно протягом 15 до 20 хвилин. Використовуйте тільки слабкий шию подушку, так, щоб воно не підняти занадто багато.

Щоб зняти маску, особливо від жирної шкіри, пом’якшують воду з борною кислотою і використовувати лимонний сік для підкислення його. Ви також можете використовувати сік апельсина, журавлини або червоної смородини тощо для підкислення. Візьміть грудки бавовни, опустіть її в підкисленою воді, а потім використовувати його для видалення вашого маска. Якщо у вас нормальний тип шкіри, ви можете використовувати рослинні екстракти, чай, молоко і т.д., щоб видалити маску.

Ми настійно рекомендуємо, щоб не перестаратися маска для обличчя вашого, особливо коли вона перетворюється на тверду плівку. Чи не кладіть маску на обличчя на більш ніж 15 до 20 хвилин, в іншому випадку це викличе напругу і втому.

Використання масок для обличчя змінюється залежно від клімату, типу шкіри та віку теж. Маски можуть бути різних типів, наприклад, маска для обличчя з фруктів або сметаною і вершками і т.д.

Незалежно від того, який тип особи у вас є, використання маска зробить вашу шкіру обличчя блискучою і сяючою.