позбутися цього живота з живота

Коли ми стаємо старше, наші талії часто ростуть з нами в небажаних чином. На щастя, ми можемо позбутися від наших живіт з процедурою Tuck.

позбутися цього живота з живота

Життя веде нас усіх по дорозі розорення нашої серединних. Речі, які ми не хочемо опускатися, йти вперед і спаду. Речі, які колись були плоскими, в даний час мають певні набігають хвилі. Ця остання проблема відома як кожне розширення живіт і доказів він може бути знайдений у збільшених розмірів брюки. З пластичною хірургією, ми можемо повернути час назад на цій конкретної проблеми.

Один з найбільш популярних процедур, виконуваних пластичних хірургів є живіт Tuck. Часто згадується як підтяжка живота, процедура буде у вас витягуючи ці старі джинси і купальників ви зберегли протягом багатьох років вірогідність б схуднути природним чином.

Дана процедура призначена, щоб виконати три речі. Очевидно, що видалення зайвого жиру є основною метою. Шкіри, однак, також можуть бути видалені, щоб отримати, що жорсткий вид після процедури. Нарешті, більшість процедур будуть також спрямовані на посилення м’язи живота трохи, щоб підтримувати цю нову плоский вигляд живота ви після цього. Процедура займає 4:58 годин, в залежності від того, що повинно бути зроблено. Це може бути зроблено під загальною або місцевою анестезією.

Після процедури відновного періоду буде повністю залежати від конкретних обставин Вашого первісному стані, і ви повинні говорити зі своїм хірургом щодо цих. У цілому, можна очікувати, набряки, синці і біль, як тіло виштовхує кров в області, щоб допомогти загоєнню. Ви повинні чекати, щоб провести пару тижнів від роботи, хоча ви повинні слідувати інструкціям вашого хірурга. Фактичне згасання шрами від процедура займе кілька місяців, як ваше тіло проходить через процес загоєння.

Як і при будь-якої операції, існують ризики, пов’язані з отриманням плоский живіт. Ваш хірург може пояснити це вам докладно, коли він або вона отримує ваше інформовану згоду на процедуру.

У той час як стресовій життя і їдять на бігу може зруйнувати ваш животик, ви можете дати відсіч. Процедура живота ви будете посміхатися і носити ці улюблені старі джинси.