парабенів безкоштовно догляду за особою – шокуючі факти про парабени показав

У ці дні вона набагато легше знайти парабени безкоштовні продукти по догляду за обличчям. Це великий крок вперед у порівнянні з ситуацією кілька років тому. Без парабенів лосьйони і креми є одними з перших кроків у напрямку більш безпечної і здорової шкірою.

Причина, чому я кажу, що його великий крок вперед в тому, що ще до цих пір немає єдиної думки серед експертів з використання та впливу парабенів. FDA як і раніше вважає їх безпечними. І багато провідні експерти вважають, що вони необхідні в якості консервантів у продуктах догляду за шкірою. Але я не згоден з консенсусом думку.

Причина в тому, що багато тривожні та шокуючі медичні факти прийшли в останні роки показують, що катастрофічні наслідки для здоров’я, що парабени викликають. Тому необхідність парабени догляду за обличчям набуває високу ступінь важливості.

Давайте подивимося на те, що парабени. Вони являють собою синтетичні хімічні консерванти, використовувані в продуктах догляду за шкірою. Вони збільшують термін придатності продуктів. Ви можете знайти їх зазвичай в кремах для обличчя, лосьйони, шампуні, дезодоранти і зубні пасти.

Що робить парабени так шкідливо для нашого здоров’я є те, що вони втручаються в життєво важливих гормональних функцій в нашому організмі. Їх називають руйнівниками гормонів або ендокринних розладів, тому що їх форма імітує хімічний склад гормонів в нашому тілі, а тіло вважає, що важко провести різницю між парабени і реальний гормонів.

Таким чином, це призводить до значного шкідливий вплив в нормальному функціонуванні в організмі. Деякі з них –

1) Це призводить до збоїв в гормональній функції, навіть коли парабени використовуються у розведеному кількостях.
2) Це впливає на репродуктивну систему, а також впливає на рівень естрогену у жінок.
3) Це порушує нормальне функціонування ендокринної системи і викликає шкірну алергію і висип на шкірі.
4) Дослідження показали, що парабени також стали причиною ракових пухлин грудей.

Вони використовуються в різних формах у продуктах догляду за шкірою. Деякі приклади етил, бензил, бутил, ізобутил і пропілпарабен. Ви повинні бути пильними і уникати будь-який продукт, який має будь-який парабенів у складі його компонентів.

Завдяки досягненням в області сучасної медичної науки, ефективні альтернативи у вигляді безкоштовних парабенів креми і лосьйони тепер доступні. Вони використовують природні стабілізатори та допомогу в омолоджуючих шкіру природно без ризику, що парабени позі.

Відвідайте мій сайт для більш поглибленого дослідження на кращих безкоштовних парабенів по догляду за обличчям.